Ума Палата• 21 мая в 14:41

Улюблена тема - мій обід, що у вас?

Давно дивилася на цей рецепт і нарешті приготувала. Кальцоне з індички з молодою картоплею. Виявилося дуже смачно, буду готувати ще. Чим ви сьогодні себе побалували?
автор Mittens • 21 мая в 16:28
Ответ дляЧавонадо
Автор, красотаа!🥰
Рецептом поделитесь?
Дякую ось по цьому робила
https://youtube.com/shorts/erZXZNVET5o?si=RuBl2pzN...

автор Mittens • 21 мая в 16:29
Ответ дляОскорбляю всячески
Почему все время такие маленькие порции, я одна жру как лошадь?
Я ще потім добавку брала
автор Mittens • 21 мая в 16:31
Ответ дляруки_Крюги
Я знаю що кальцоне це закрита піцца. У вас замість тіста м*ясо ?
Так, все вірно, м´ясний фарш замість тіста
автор Mittens • 21 мая в 16:33
Ответ дляЛаскове телятко
Приблизно так.
Кладу на дошку, зверху бахаю іншою, щоб потріскались. А потім ножем навпіл і по діагоналі, щоб шматочки десь як мізинець були.
Рецепт +- такий, як я роблю, лише кінзу не кладу, бо не люблю.

https://youtube.com/shorts/2mHfVaq0Qh4?si=d1dxvtIJ...
Клас, спробую! Дякую!
Оскорбляю всячески• 21 мая в 16:40
Ответ дляMittens
Я ще потім добавку брала
Тогда ладно
Томатико• 21 мая в 17:05
Ответ дляMittens
Тільки базилік просто нарізали, теж норм.
Спасибо, обязательно попробую
НеКонец-Света• 21 мая в 17:08
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Ви повірили?
А чего нет?

НеКонец-Света• 21 мая в 17:09
Ответ дляЛаскове телятко
Павлова - це такі гніздечка з меренги, коли підсушаться - всередину крем (можна заварний, можна курд якийсь, можна маскарпоне з вершками, хоч масляний з згущенкою - то справа смаку), і зверху ягоди і шматочки фруктів.
Швидко, без заморочок, смакує і виглядає класно)

Биті огірки - це салат такий. Огірки кладете на дошку, б´єте їх молотком для відбивання або іншою дошкою притискаєте, щоб тріщини пішли. Потім робите заливку з соєвого соусу, чілі, часнику, цукру, оцету, кунжута і кунжутного масла, і залишаєте годин на 5-6. Дуже смачно, гостренько і ароматно.
Павлова это торт изначально. Всякие там ’гнезда’ это уже вариации на тему)
Ласкове телятко• 21 мая в 18:12
Ответ дляНеКонец-Света
Тортом Павлова років 100 назад був, а зараз цей десерт майже завжди порційно готують.
І яким іншим словом можна описати основу з безе? Гніздечко і є.
Чавонадо• 21 мая в 19:36
Ответ дляMittens
Дякую ось по цьому робила
Супер, спасибо! Попробую на выходных.
НеКонец-Света• 22 мая в 06:33
Ответ дляЛаскове телятко
Ну сейчас действительно все наверное,торты можно встретить в таком варианте и еще в креманках. Но все таки изначально это ж торт))
автор Mittens • 22 мая в 06:44
Ответ дляЧавонадо
Супер, спасибо! Попробую на выходных.
Додайте ще у фарш якихось улюблених приправою до м´яса, буде взагалі бомба) я так зробила