Ума Палата• 21 мая в 14:41

Улюблена тема - мій обід, що у вас?

Давно дивилася на цей рецепт і нарешті приготувала. Кальцоне з індички з молодою картоплею. Виявилося дуже смачно, буду готувати ще. Чим ви сьогодні себе побалували?
парИла я парИла• 21 мая в 15:01
Ответ дляЛаскове телятко
Зварила казан голубців.
Зробила биті огірки.
Зараз ще Павлову зроблю, солодкого захотілось))
Як у вас все просто🤪

Вообще не факт• 21 мая в 15:01
Лапша вок, курица
Тракторні війська• 21 мая в 15:01
Я такая ленивая. Готовить ничего не хочу
Наверное, сварю картошки, в холодильнике лежат куски селедки
Тракторні війська• 21 мая в 15:02
Ответ дляВообще не факт
Лапша вок, курица
Заказали где-то?
Джонсонюк• 21 мая в 15:02
Я таке ні робити, ні їсти не буду - багато всього намішано для мене. Я їла рис відварений і курину печінку тушковану з цибулею і морквою.
парИла я парИла• 21 мая в 15:03
Борщ
Телефон Рубика• 21 мая в 15:04
Цезар, бутерброд з баликом, капуоранж з печивом

Ласкове телятко• 21 мая в 15:08
Ответ дляпарИла я парИла
Як у вас все просто🤪
Ну так реально нескладно)
Фарш готовий був, капустне листя теж (я заморожую вже підготоване, тож його лише в окріп на 10 секунд опустити - і можна крутити голубці). Рис запарити то 5 хв, засмажку зробити ну нехай 10...
А потім сиди собі і медитуй, крути голубці)
Биті огірки хвилин 15 робляться - огірки помила, на дошку поклала, зверху іншою бахнула, заливку накалапуцяла - і готово.
Павлова теж просто ж - білки збиваються, я крем роблю. Потім меренга годину сушиться - я на дивані валяюсь) А покласти в гніздечка з меренги крем і ягоди - то 5 хвилин.
НеКонец-Света• 21 мая в 15:08
Ответ дляЛаскове телятко
Зварила казан голубців.
Зробила биті огірки.
Нечесе вы хозяйка
парИла я парИла• 21 мая в 15:09
Ответ дляЛаскове телятко
Ну так реально нескладно)
Я знаю як робити голубці. Мені нескладно. Тільки з капустою треба возитися.
А от меренга це складніше
Ласкове телятко• 21 мая в 15:10
Ответ дляпарИла я парИла
А от меренга це складніше
Робіть швейцарську, вона абсолютно безпроблемна і не тріскається в духовці.
Чорт і Шо• 21 мая в 15:12
Ответ дляНевидимка Майя
Нащо ви це робили?🤯
У каждого свой обед)
Вообще не факт• 21 мая в 15:15
Ответ дляТракторні війська
Заказали где-то?
Муж приготовил
Безсовісна кума• 21 мая в 15:20
Ні за холодну воду• 21 мая в 15:23
Ответ дляЛаскове телятко
Павлова - це такі гніздечка з меренги, коли підсушаться - всередину крем (можна заварний, можна курд якийсь, можна маскарпоне з вершками, хоч масляний з згущенкою - то справа смаку), і зверху ягоди і шматочки фруктів.
Швидко, без заморочок, смакує і виглядає класно)

Биті огірки - це салат такий. Огірки кладете на дошку, б´єте їх молотком для відбивання або іншою дошкою притискаєте, щоб тріщини пішли. Потім робите заливку з соєвого соусу, чілі, часнику, цукру, оцету, кунжута і кунжутного масла, і залишаєте годин на 5-6. Дуже смачно, гостренько і ароматно.
дякую!
Бо я читала про биті огірки , але ніколи не наважувалась їх замовляти. Але тепер подушку.
Тепличная• 21 мая в 15:23
Ответ дляНі за холодну воду
У нас, як завжди, селянська їжа
Бульон
Картопля та мариновані курячі стегна, приготовані в аерофритюрніці
Оселедець
Салат з капусти
Сало
Редиска та рукола.
О, зараз вас захейтять за оселедець. Тут чомусь його не люблять
Ні за холодну воду• 21 мая в 15:25
Ответ дляТепличная
Та нехай. Мені все одно, а оселедця тим паче - його вже немає.
Тепличная• 21 мая в 15:25
В мене все просто - гречана каша, куряча печінка в сметані та салат з редиски
Тепличная• 21 мая в 15:27
Ответ дляЛаскове телятко
Ну так реально нескладно)
Покажіть, будь ласка як виходить Павлова. Може надихнусть та теж на вихідних приготую

руки_Крюги• 21 мая в 15:28
Я знаю що кальцоне це закрита піцца. У вас замість тіста м*ясо ?
Форточка• 21 мая в 15:28
Ответ дляДжинци на Флісі
Аспарагусом відвареним набираю хумус з базиліком і так хомячу. Смачноооо
Аспарагус? Это спаржа типа?) Звучит как название лекарства😀 Или имя. Аспарагус Михайлович, здравствуйте.😄
АнтиТроль• 21 мая в 15:29
Скокмоно - стокнуно• 21 мая в 15:37
Ответ дляНеКонец-Света
Нечесе вы хозяйка
Ви повірили?
Куплю орехи• 21 мая в 15:41
Два крильця було, два огірка, зелена цибуля, полірнулася морозивом.
hrystia• 21 мая в 15:42
Ответ дляЛаскове телятко

Про огірки цікаво. Треба спробуватм) Ріжете їх надвоє чи як?
Секретница• 21 мая в 16:05
Ответ дляЛаскове телятко
Зварила казан голубців.
Зробила биті огірки.
я тоже вчера голубцов накрутила
Удальонка• 21 мая в 16:09
Ответ дляАлина-1240
Еще нет обеда. Салат какой то будет
И кроли голодают ?
Ласкове телятко• 21 мая в 16:12
Ответ дляhrystia
Приблизно так.
Кладу на дошку, зверху бахаю іншою, щоб потріскались. А потім ножем навпіл і по діагоналі, щоб шматочки десь як мізинець були.
Рецепт +- такий, як я роблю, лише кінзу не кладу, бо не люблю.

https://youtube.com/shorts/2mHfVaq0Qh4?si=d1dxvtIJ...
hrystia• 21 мая в 16:18
Ответ дляЛаскове телятко
Приблизно так.

Дуже дякую. Я таке люблю)
автор Mittens • 21 мая в 16:25
Ответ дляТоматико
Выглядит классно! Поделитесь рецептом.
Я не фоткала, был рис, омлет из духовки, салат овощной
https://youtube.com/shorts/erZXZNVET5o?si=RuBl2pzN...
Тільки базилік просто нарізали, теж норм.