Леді_Капуста• 21 мая в 19:25
Я уже не знаю, что готовить
Кризис жанра. Чем кормить семью целый день?
Снегурочко• 21 мая в 19:27
Я теж вже замахалась . На вечерю зробила плов і салат. Без десерту сьогодні.
Котики-муркотики• 21 мая в 19:27
а чего это они у вас хоботами вертят? шо дала - то и обед! не нравится - сами готовьте!
Істеріомама• 21 мая в 19:27
О.. дл меня это жесть просто . Каждый день . Причем один не ест то, другой то ... сегодня бургеры и борщ
Новорічна пальма• 21 мая в 19:28
Найдите время и запишите вообще всё, что ест ваша семья. Потом просто выбирайте из списка то, что готовили давно
Доктор Варвар• 21 мая в 19:30
У меня по кругу. Гарниры картошка, макароны, гречка. Мясо- котлеты, битки, курица, скумбрия, жаркое. Также плов. И всегда есть первое : борщ, солянка, харчо, бульон. Овощи . Иногда балую лазаньей
Кава з адреналіном• 21 мая в 19:31
Ответ дляБлинчикБезСметанки
борщу їм виварку зваріть
Золота порада.
Кіна не буде• 21 мая в 19:32
Ответ дляКотики-муркотики
Правильно. Иначе....
Кава з адреналіном• 21 мая в 19:33
Ответ дляВилами по воде
Достало страшно, перестала вообще готовить что-то сложное.
В мене діти виросли, чоловік працює з військ частинами, то зараз майже не готую, і на роботі в обід дешева столова з свіжими нормальними простими справами(25-35 грн в мене обід з першим, гарніром), я наче на світ народилася заново.
На паровозе• 21 мая в 19:33
Ответ дляСнегурочко
Ви ще десерти робите?
Доктор Варвар• 21 мая в 19:33
Ответ дляІстеріомама
У меня все все едят. Я даже не спрашиваю, в готовлю то, что мне сегодня акции и настроение подсказало)
Кава з адреналіном• 21 мая в 19:36
Ответ дляСнегурочко
Я плов готувала...мабуть років 14 назад. Теорію знаю добре, але завжди є хтось, хто вважає, що він плов готує найкраще
МояХатаЗкраю• 21 мая в 19:36
Ответ дляДоктор Варвар
Я тоже такая
Говорю,здесь вам не ресторан,ассортимента нет
из желе я• 21 мая в 19:37
Знайшли проблему з готування.
При наявності інтернету можна кожного дня щоб готовити.
Істеріомама• 21 мая в 19:38
Ответ дляКава з адреналіном
Нічого собі ціни
Я погнала• 21 мая в 19:39
Ответ дляСметчица
Что Вам хочется, то и готовьте.
Так нічого не хочеться))🤨
Телефон Рубика• 21 мая в 19:43
Ответ дляСметчица
Что Вам хочется, то и готовьте.
Я б яйця й салат їла щодня. Ще оселедець і сало з овочами😋 для мене супер їжа
Все питаю зарання• 21 мая в 19:44
Мені вже теж набридло. На вечерю приготувала картоплю з салом в духовці( човниками), відкрила банку помідорів і до побачення.
ЖенаАйтишнеГа• 21 мая в 19:44
Ответ дляКава з адреналіном
В мультиварці на раз-два
Всіх підсаджую• 21 мая в 19:44
Тю. Готуйте просто що хочете поїсти. У мене зелений борщ, і завтра буде, я велику каструлю зварила, хочу ще овочеве рагу з куркою, зараз нашвидкуруч накидаю з овочевої суміші і філешки.
Невгамовна• 21 мая в 19:46
Ответ дляБлинчикБезСметанки
борщу їм виварку зваріть
я так и делаю
готовлю на неделю раз в неделю
кому нужны разносолы - пусть сами себе готовят
готовлю на неделю раз в неделю
Вишиванка• 21 мая в 19:53
Ответ дляБлинчикБезСметанки
борщу їм виварку зваріть
А потом вылить половину, бо никто не хочет его в жару есть
Всіх підсаджую• 21 мая в 19:55
Ответ дляВишиванка
Ну зробіть окрошку, якщо борщ ніхто не хоче, всі ж знають, що в родині їдять. Мої оно хочуть пиріжки з яйцем і цибулькою, це вже на вихідні, бо я швидко не вмію смажити пиріжки.
Вишиванка• 21 мая в 19:59
Ответ дляВсіх підсаджую
Окрошка то оливье в жиже, у нас такое не едят