Не рахую, а вважаю• 22 мая в 18:38

Русня есть русня

В любой стране мира. У меня аж голова болит после разговора с «коллегой».

И афороамериканцы ему мешают, и геи мешают, и хоть его «вождь и п..с» - Украине все равно «конец».

Жеееееееесть. Не бывает хороших русских.
Невидимка• 22 мая в 19:12
Ответ дляПишу_граммотно!
А німці для вас хороші, автор? А поляки? Через років 80 будете поводити себе як з німцями тепер. Нічого вічного немає, пам´ять штука суб´єктивна. Коли нас, поколінь свідків війни не стане, будуть знов цілувати їх в ясна, створювати сім´ї та їздити на заробітки. Наш потужний і найвеличніший саме там собі кар´єру робив
Это ботоферма- из одного рассадника получила заказ на новую тупейшую тему. Чтобы не остывали, так сказать, не расслаблялись

Лепешечка• 22 мая в 19:15
Ответ дляНевидимка
Вам чудові кацапи ?
Пишу_граммотно!• 22 мая в 19:20
Ответ дляЛепешечка
Вам чудові кацапи ?
Кацапи різні, як і українці. Є кацапи які воюють на боці України і є українці які воюють на боці кацапів. З цим що робити? В мене особисто викликають огиду ті які вчора на підарасії заробляли, а сьогодня мені розповідають про потужний патріотизм
Мядуза аля моргонер• 22 мая в 19:22
Ответ дляНевидимка
Ох, пздц. У мене є знайомі, які були максимально проросійські в 2022-му і кацапські ракети їх назавжди привели до тями. Боти 🤦‍♀️ Ви з тих, про кого кацапсткі пропагандисти кажуть: «Укрвінцв нас люблять в чекають. Це все київська хунта»?
То хто тут ботяра?
автор Не рахую, а вважаю • 22 мая в 19:24
Ну просто вони хворі на голову. Я його послухала - він був патріотом, доки не поїхав в Італію і йому сподобалось як люди живуть. Він щиро вірить, що в нас люди такі ж.
Пишу_граммотно!• 22 мая в 19:25
Ответ дляМядуза аля моргонер
То хто тут ботяра?
А завтра, якщо їм буде вигідно, вони змінять думку навпаки. Якщо зміняться умови існування. Післязавтра вони поїдуть шукати кращої долі по світу. І вже звідти нам розкажуть як матінку любити.
Лепешечка• 22 мая в 19:27
Ответ дляПишу_граммотно!
Як повʼязаний патріотизм з фактом , що кацапи недонація ?

Янгол в камуфляжі• 22 мая в 19:26
Ответ дляЛепешечка
Вам чудові кацапи ?
Нам ’чудові’ співвітчизники, які винищили країну до стану, що тільки чорношкірий непотріб і може її тепер підняти. І ще нам ’чудові’ ляді типу вас, що за копійчину будуть і далі кидати тут лайно на вентилятор во славу свого роботодавця боневтіка.
Лепешечка• 22 мая в 19:27
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Країну знищили не кацапи ?
Янгол в камуфляжі• 22 мая в 19:28
Ответ дляЛепешечка
Країну знищили не кацапи ?
Аж ніяк. Знищив опір ворогу дехто інший.
Лепешечка• 22 мая в 19:29
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Ах , опір зло ?
Ну ви гарно вивчили українську
Пишу_граммотно!• 22 мая в 19:31
Ответ дляЛепешечка
Патріотизм-останній прихисток негідника. Хто найбільше про нього кричить, тим менше має уявлення що це. Що робити з українцями які б´ють українців, зраджують, вбивають, розкрадають, здають позиції, наводять ракети? Вони також ´недонація´, чи може в кожного злочину є ім´я?
Ужгород• 22 мая в 19:35
Ответ дляПишу_граммотно!
Вы только что нашего президента описали. Он 20 лет работал на Россию и развлекал их.
Янгол в камуфляжі• 22 мая в 19:37
Ответ дляЛепешечка
Ах , опір зло ?
Ну ви гарно вивчили українську
На відміну від вас, балакаю неї з дитинства, радянського до речі.
Но и по русски, при необходимости, легко смогу вас отбрить.
ПС Але особисто для мене саме мова перша серед рівних.
Купи слона• 22 мая в 19:40
Ответ дляАнаномчикус
Мне ехать в отпуск, уже готовлю себя к случайной встрече, с ’хорошими руснявыми’
Ну и? Если вы едете в приличный отель, вас оттуда выпиздят за конфликт и депортация. Кому вы всрались со своими принципами.
Пишу_граммотно!• 22 мая в 19:41
Ответ дляУжгород
Ви дуже розумна жінка. саме так
Ужгород• 22 мая в 19:41
Ответ дляПишу_граммотно!
Ви дуже розумна жінка. саме так
Как вы могли выбрать его президентом?
Пишу_граммотно!• 22 мая в 19:42
Ответ дляУжгород
Как вы могли выбрать его президентом?
Я його не обирала. Мене не послухали, нажаль.
Ужгород• 22 мая в 19:42
Ответ дляПишу_граммотно!
Он же коллаборант
Узурпатор
Вор
Геноцидник

Купи слона• 22 мая в 19:42
Ответ дляУжгород
Он же коллаборант
Узурпатор
Вор
Геноцидник
и неуиноваитый ни в чем , то все они
Ужгород• 22 мая в 19:43
Ответ дляКупи слона
и неуиноваитый ни в чем , то все они
Непрычёмыш
Пишу_граммотно!• 22 мая в 19:45
Ответ дляУжгород
Он же коллаборант
Узурпатор
Вор
Геноцидник
Це не його місце, танцював би далі в сексуальних костюмах, результат міг бути інший. Але маємо те що маємо.
Ужгород• 22 мая в 19:45
Ответ дляПишу_граммотно!
Маэмо те, що из-за него, нас останется в лучшем случае миллионов 5-6
Ранковий базар• 22 мая в 19:47
Ответ дляПишу_граммотно!
Печі, Освенцим, концтабори, забули? Зараз на пособіях нормально себе люди почувають в Німеччині. Чи може ето другоє?
Німці в визнали вину і виплатили репарації , є сподівання що болотяні так зроблять ? Питання риторичне
Так про що ми говоримо в цьому випадку
автор Не рахую, а вважаю • 22 мая в 19:49
Ответ дляЛепешечка
Убога нація яка нічого не вміє окрім війни
Ага. Стоит орет на всю кухню - «н…гры», «вам хана», «голубые» - позорище. И при этом не спешит в свою маааааааааскву.
На привозе• 22 мая в 19:48
Бывают хорошие которых я бы на нашу вату и Ждунов обменяла
Ответ дляНа привозе
Хотите знать наверняка - спросите их про Крым.
Лепешечка• 22 мая в 19:51
Ответ дляПишу_граммотно!
Вам би в політику
То кацапи і росія власне не таке вже і зло для вас ?
Лепешечка• 22 мая в 19:51
Ответ дляКупи слона
Ви з зони з також лексикою ?
На привозе• 22 мая в 19:52
Ответ дляАнаномчикус
В рожи плюйте