Сарафанное радио• 25 мая в 00:02
Блін. Плакати хочеться, чоловік "зірвався"
14 років не пив...
Я поїхала допомогти з дітьми сестрі, дзвоню сьогодні і чую , що п´яний в хлам...
Сарафанное радио
• 25 мая в 07:40
Ответ дляДую на вітер
Это было ясно изначально,заступила ночная смена ботов
Прикольно. Оце така нереально фантастична ситуація, що ремісія була 14 років.
Сарафанное радио
• 25 мая в 07:40
Ответ дляДую на вітер
У вас ночная смена еще не закончилась?
до чого тут зміна?
Гарантую неперелевки• 25 мая в 07:41
Ответ дляСарафанное радио
Бот ,ты сдуваешься
Гарантую неперелевки• 25 мая в 07:41
Ответ дляСарафанное радио
до чого тут зміна?
Троль,угомони свои таланты
КоролеВешна• 25 мая в 07:43
Ответ дляГрибной_Дождик
Ну ніхто так дибільно не називає своє місто, ніколи не чула: Дні, Ки, я з Лв, для чого це?
Какая вы нудная
КоролеВешна• 25 мая в 07:45
Ответ дляСарафанное радио
Отримаю спадок, от і все. Хай ті хто його довів до зриву ним займаються.
Не одні похорони відбула....
Вот толку от ваших причитаний? Ищите водителя. Берите детей сестры и едете. Или им ищите няню для самой мелкой хотя бы и едете. Что ныть сидеть. 4 часа и до Николаева. Где там та зануда.. еще Нико может быть.
Домашня Зюзя• 25 мая в 07:46
Автор, ехать и спасать.
Сестре будет проще кого-то нанять для помощи себе, чем вам дистанционно разруливать с мужем. Ну и вы не сможете помочь ей качественно, если все мысли будут не с ней и ее детьми.
Млинці зі смайликом• 25 мая в 08:12
Ответ дляА_мій_самий_самий
Автор, а поруч з чоловіком фізично хтось є, хто зможе підійти перевірити, якщо той не буде не звʼязок виходити? Якщо нема, то чи реально таку людину знайти? Щоб підходила контролювала стан, дихає чи ні?
Навіщо? Йому два роки? Він після важкої операції? Доросла людина сама відповідає за себе. Автор не повинна сторожити дорослого чоловіка чи наймати йому няньку.
Сарафанное радио
• 25 мая в 08:14
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ото ж.
А_мій_самий_самий• 25 мая в 08:17
Ответ дляМлинці зі смайликом
Вітаю. Якщо ставите такі питання, то не знаєте, що таке алкоголь та систематично запойні люди:-( це добре, мабуть, що не знаєте.
Сарафанное радио
• 25 мая в 08:30
Ответ дляА_мій_самий_самий
Друг признався, що в минулу суботу/неділю( я була в нашій квартирі в Києві) випив з ним, каже, не багато пляшку... Каже, що не знав за такі тяжкі наслідки... Кажу, чого ж ти раніше не сказав, я би переформатувала/ відмінила цю поїздку. І це той, що вечером казав: не хвилюйся, все добре, побачиш.
Последний вагон• 25 мая в 08:48
Ответ дляЗвоночек
Їдьте додому. Сестру до себе заберіть, якщо треба допомога.
Сестре с детьми только пьяных страстей в чужом доме не хватало
буреЛОМКА• 25 мая в 09:01
Ответ дляСарафанное радио
Ага,так і його кар´єра... За 14 років піднявся з нач відділу до тех дир-ру, війна, змінили цивільний напрямок на військовий, теж топова посада... Довго без відпустки він, я поїхала допомогти сестрі з дітьми (бо племінниці 1.9, а в сестри міднародн.проект, чоловік на бойових ) і тут таке...
Ради какой то сестры и племяничков потеряли мужа.
Я на хвилинку• 25 мая в 09:04
Стрессы,потерян смысл жизни.
Мой тоже бросил ,но всё чаще слышу ,что незачем жить , всё достало ,бардак в стране , всё равно ракета упадет и т..д
Хочет выпить.
Сарафанное радио
• 25 мая в 09:07
Ответ длябуреЛОМКА
Та, ні. Вийшли на мене з роботи, бо не прийшов на роботу, дзвонили поза зоною, пояснила ситуацію, вже наш лікар поїхав
Сарафанное радио
• 25 мая в 09:08
Ответ дляЯ на хвилинку
Стрессы,потерян смысл жизни.
Хочет выпить.
Мого сильно дратує війна, пішов з патріотичних міркувань в систему, щось змінити в системі і другий рік битися з системою як риба об лід. Вимоги високі, інтенсивність завдань, а дяки ніякої. Ну, а фактично з другом бухнув тиждень назад, поки я займалася нашим житлом у свій вихідний
Крайня невістка• 25 мая в 09:28
Ответ дляСарафанное радио
Автор, выводить из запоя и снова всё налаживать. Тогда получилось и сейчас получится. Сил вам и Божьей опеки!💙
Сарафанное радио
• 25 мая в 09:30
Ответ дляКрайня невістка
Дякую. Чекаю дзвінка від лікаря по ситуації
Кумедна• 25 мая в 09:31
Ответ дляОбласті пітьми
Допилили
Не треба перекладати провину алкоголіка на когось із близьких!
Тяжко - усім, а бухає чомусь - тільки алкоголік. Ніхто його НЕ допилює, сам обирає свій шлях і своє бухання!
Чудовий каламбур• 25 мая в 09:33
Ответ дляСарафанное радио
Ну, то завтра побачу, чи подзвонить з роботи за нього... Його другу колезі я повідомила( він теж у відрядженні, не в місті) , попитаоа чи мені дзвонити директору, той каже поки не треба. Заму завтра подзвоню.
Він разом з ним був у відрядженні, повідомлю ситуацію. Друг сказав до ранку треба дочекатися.
И вы не попросили этого друга подъехать посмотреть что к чему? Вы уверены, что он пьяный был, а не какие-то проблемы? Инсульт, например.
А_мій_самий_самий• 25 мая в 10:33
Ответ дляСарафанное радио
Автор, ріжете без ножа. Отак от з таких «друзів» і починається біда. Алкоголізм, на жаль, це дуже страшна хвороба. Тут потрібен контроль весь час та підтримка. Щастить тим, хто з цим не стикався. Бажаю, щоб все налагодилося.
Млинці зі смайликом• 25 мая в 10:33
Ответ дляА_мій_самий_самий
Я знаю, що доросла людина сама відповідає за себе. Тому дивно читати коментарі, що автор винна у алкоголізмі іншої людини. Він коли до чарки тягнеться запитує її дозволу? Тому і лікуватися має він сам, а не автор за руку водить і вмовлять. Чи буде він коло автора, як з нею щось, не приведи Боже трапиться? Чи у нього є пляшка, а автор ’все сама’? У моєї дитячої подруги батько заливав, і мама все життя терпіла. На мою думку - таке не можна терпіти.
Млинці зі смайликом• 25 мая в 10:41
Ответ дляА_мій_самий_самий
Друзі ні до чого. Залиште алкаша у будинку з пляшкою, він і без друзів чудово з нею впорається. Алкашу не потрібна компанія, і п´є він через своє власне бажання, а не через друзів, сім´ю, роботу... Можна все життя покласти і стояти цербером над ним. Але чи варто класти своє життя заради іншої людини, яка ні краплі не цінує твоїх зусиль і живе в своє задоволення? Я взагалі зрозуміла просту річ: не потрібно нікого рятувати і допомагати, якщо людина про це не просить, не потрібно приймати рішення за інших, і тим більше не потрібно жертвувати своїм життям заради іншої дорослої людини, адже твоє життя не менш цінне, ніж її. Особливо, якщо це потрібно не самій людині, а виключно тобі.
Сарафанное радио
• 25 мая в 11:57
Ответ дляЧудовий каламбур
Він у відрядженні, завтра виїде.
Області пітьми• 25 мая в 12:36
Ответ дляКумедна
Зручна думка.
Сарафанное радио
• 25 мая в 13:14
Ответ дляМлинці зі смайликом
Він за ці роки багато зробив для родини, не побоююся сказати навіть нашої країни. Але от так буває. Я тоді сумнівалася залишатися з ним чи ні, говорив вже після кодування життя з ним, прекрасні роки прожила , відвідала у відпустках багато країн Європи, діти вчаться, забезпечував до цього часу не погано. Треба було тому другові запропонувати з ним в пити... Толку, що друг признався, кажу, а як тепер відновити той стан, авторитет...повагу. Сьогодні навіть не знаю чи хочу бути з ним далі. Складно
Лукава_Кiшка• 25 мая в 13:30
У мене був колега зі схожою ситуацією. Дорослий чоловік, близько 50 йому на той момент було. Посада на державній службі. Давно одружений, дорослі діти.
Жінка - лікар. Поїхала на конференцію на пʼять днів. Колега мій з першого дня її відʼїзду не вийшов на роботу. Спочатку писав смс, що хворий. Потім взагалі перестав відповідати на повідомлення. Наш начальник відіслав декількох колег до нього додому, а там зрозуміла картина…
Коли дружина приїхала і привела його до тями він вийшов на роботу. Начальник сказав писати пояснюючу, а цей кадр написав, що йому сонце світило на календар і він подумав, що були вихідні 🫢
Його звільнили по статті. Стільки років держ служби у смітник (
Він так і не зміг більше влаштуватись на держ службу, та й взагалі хоч кудись на хоч схожу на посаду. Підробляв то охоронцем, то комірником.
Запій - дуже серйозна проблема.