Сарафанное радио• сегодня в 00:02

Блін. Плакати хочеться , чоловік "зірвався"

14 років не пив...

Я поїхала допомогти з дітьми сестрі, дзвоню сьогодні і чую , що п´яний в хлам...
Алина-1240• сегодня в 00:04
Протрезвеет на завтра. Не печальтесь

автор Сарафанное радио • сегодня в 00:04
А завтра на роботу...
Замороженная селедка• сегодня в 00:05
А у вас дітей немає?
Чумацький Шлях• сегодня в 00:05
Капец... 14 лет коту под хвост
автор Сарафанное радио • сегодня в 00:05
Ответ дляАлина-1240
Протрезвеет на завтра. Не печальтесь
Він запойний, це не той випадок, що ранком встав і свіжий.
Ответ дляЗамороженная селедка
А у вас дітей немає?
Дорослі 23,20
Області пітьми• сегодня в 00:06
Допилили

Тепличная• сегодня в 00:06
Алкоголік це назавжди
Щаслива Я• сегодня в 00:06
А сорвался почему?
Люблю порядок• сегодня в 00:07
Ответ дляЩаслива Я
А сорвался почему?
Так мама ж уехала, а ребёнок дома один)
Щаслива Я• сегодня в 00:07
Ответ дляЛюблю порядок
Так мама ж уехала, а ребёнок дома один)
Та ну всю жизнь мужа сторожить. Кошмар какой-то
автор Сарафанное радио • сегодня в 00:08
Ответ дляЧумацький Шлях
Капец... 14 лет коту под хвост
Ага,так і його кар´єра... За 14 років піднявся з нач відділу до тех дир-ру, війна, змінили цивільний напрямок на військовий, теж топова посада... Довго без відпустки він, я поїхала допомогти сестрі з дітьми (бо племінниці 1.9, а в сестри міднародн.проект, чоловік на бойових ) і тут таке...
Маю декілька думок• сегодня в 00:08
Он часто бездельничает по дому?
автор Сарафанное радио • сегодня в 00:09
Ответ дляОбласті пітьми
Допилили
Та, ні ... Я його останнім часом рідко бачила через відрядження
автор Сарафанное радио • сегодня в 00:10
Ответ дляЛюблю порядок
Так мама ж уехала, а ребёнок дома один)
Та не стерегла, чого б це. Просто обідно, багато тільки років все було як найкраще і тут ця проблема вилізла в дуже підходящий час...
Як міряти?• сегодня в 00:11
Ответ дляСарафанное радио
Дорослі 23,20
То йому під 50- ть десь? Дайте чоловіку розслабитися та продихнути за ці 14- ть років.Прям капець, напився один раз в такій атмосфері( в Україні)
автор Сарафанное радио • сегодня в 00:12
Ответ дляМаю декілька думок
Он часто бездельничает по дому?
Тобто? Було улюблене хоббі, з війною далі займався, місяців три на хоббі часу не знайшлося... Бо вже відрядження.
Я не в теме• сегодня в 00:12
Ого 14 років, в мене батько тримається максимум рік-два.
автор Сарафанное радио • сегодня в 00:13
Ответ дляЯк міряти?
57. Він запойний. Звичайно хвилююсь, бо повернуся в неділю. Я вечером дзвонила, то він навіть не міг назвати адресу , де живемо зараз...

Маю декілька думок• сегодня в 00:13
Ответ дляСарафанное радио
А он инфантильный или нормальный? Приходится подсрачники давать?
Ответ дляЯ не в теме
Хоббі тримало добре.
Алина-1240• сегодня в 00:13
Ответ дляСарафанное радио
Протрезвеет) не трожьте
Замороженная селедка• сегодня в 00:13
Ответ дляЯк міряти?
В даному випадку капець - це писати х...ю, коли ви необізнана в алкоголізму і в чому підступність цієї події.
автор Сарафанное радио • сегодня в 00:15
Ответ дляМаю декілька думок
Тобто подсрачники? все знає, розумна, талановита людина( на днях про його досягнення в змі інфа була). Навіть не розумію що сталося з ним. Де система дала збій.
автор Сарафанное радио • сегодня в 00:16
Ответ дляЗамороженная селедка
Ото ж.
Грибной_Дождик• сегодня в 00:17
Ответ дляСарафанное радио
Ну нічого, до неділі побухає, потім відкапає е, головне щоб дожив.
дамаБезСобачки• сегодня в 00:19
Ответ дляСарафанное радио
Хоббі тримало добре.
Наверное надо вызывать надом что б прокапали
Работать надо• сегодня в 00:21
Ответ дляТепличная
Алкоголік це назавжди
Не всегда. Знаю тех, кто не пьет уже по 25-30-35 лет. Думаю что с алкоголем покончено. Люди изменились.
А пили конкретно.Запоями,до беспамятства,некоторые развелись из за этого.сейчас им 60-65 +.
Объединяет их одна вещь,как ни странно-ненависть к алкоголикам .
Для меня странно,потому что я знаю какими они были.
автор Сарафанное радио • сегодня в 00:18
Ответ дляАлина-1240
Протрезвеет) не трожьте
Та я аж в неділю приїду...а робота, а відрядження, а проекти по обороноздатності. Там не все так просто.. Мені просто важко. Такий класний день був. Після важкої ночі виїхали з Києва, вчасно прибули містечко Одеської області, завтра в сестри починається робота, а я з дітьми...все сплановану, ще за місяць до поїздки і тут ....
дамаБезСобачки• сегодня в 00:18
Ответ дляСарафанное радио
Переутомление