Я матуся, мені можно• Изменено 27 мая в 19:27
Хто ще працює в цій проклятій соціальній службі? Не плутати з собесом
Я вже не витримую, ці алкоголіки, неблагополучні, які і самі не живуть, і дітей мучать. А ти бери їх під супровід і хоч живи з ними, а толку ніякого. Вони невиправні! У квартирах вонь, безлад, працювати не хочуть, живуть на соцвиплати і тільки розмножуються...Крик душі!!!
Не кажіть звільнятися, і сама думаю про це, підшукую іншу роботу. Тема просто поговорити, може, ще хтось захоче вилити наболіле
Ответ дляЯ матуся, мені можно
саме до цього висновку я дійшла, і не раз, коли йдеш до них з допомогою, а вони погрожують спустити тебе ’с лестницы’. Офігенна мотивація, еге ж ?
Бо підхід не той. Все це має бути примусове, вилучення, усі шкідливі рідини з організму вивести і т.д.
Яка допомога людям в неадекваті?
МамОмужа• 27 мая в 21:13
Ответ дляЯ матуся, мені можно
чому це я троляка? в умовному Києві і Черкасах зарплатня буде різнитися. Тому питання некоректне
Якщо не признаєтесь, значить нормальні зарплати, не мінімалка.
Ответ дляПрипоРошенная
Понимание стоит ли овчинка выделки) если за 10 тыс. общаться с маргиналами - это одно. Если за 30 тыс+, то можно и абстрогироваться. По честному - это работа не бей лежачего. Прошлись иногда по домам (вы же не каждый день ходите к ним) - сделали пометки и ушли отчеты писать/чаи гонять к себе в офис) и на советчице сидеть) денежка капает/стаж капает/плюшки как гос.служащему тоже капают.
НаБалКоніХодять• 27 мая в 21:15
Ответ дляlilul990
Допомагати не треба, жаліти не треба
Треба системна допомога як я описала: вилучення із середовища, приведення в псих стан. Це найперше. Без розмов, без умовлянь. Примусово
Далі ну строй отряд для неблагополучних з тим шо прийдеться десь научить і поли мить
Дать професію, довго і упорно їх дресирувать і вчить получать дофамін від чогось іншого аніж алкоголю. Не для всіх успішно
Похоже, вя нашли ваше true calling👌
МамОмужа• 27 мая в 21:18
Ответ дляПрипоРошенная
Да, тогда вы правы) за 12 тыс. можно найти работу в госсекторе с более приемлемыми условиями, чтоб не видеть ассоциальных личностей. Да в той же библиотеке библиотекарем будет 10-12 тыс
Неправда. Я заведующей библиотекой работаю, а это полная матер. ответственность,10 тыс грн на руки, и то только потому, что выслуга лет максимальная. Ставка заведующей меньше 8 тыс грн. И поверьте, головняка хватает, планы-отчеты, массовая работа, онлайн, проверки и прочее. У библиотекаря с высшим образованием без выслуги 6658 грн, с выслугой 7-8 тыс грн.