Бокс-орун• 29 мая в 19:47

Де ви берете цих лохів?

Просто ситуація з подругою. У мене немає сил вислуховувати. Але маю підтримати її, бо вона чокнеться.
Живуть разом, не одружені.
Вона його то кидає то повертається. За цей рік раза три мабуть вона йшла ..
Він запойний
Поїхали на море зараз, він гаркнув на неї ( пʼяний), забрала речі пішла від нього
Вони в іншій країні зараз
Вона пішла десь ночувати.
Він перебив меблі в апартаментах , телевізор …
Господар дзвонить їй, те дурне обіцяє повернути гроші…
Ну от як можна таке підтримувати?
Кажу бл… та їдь забери речі на квартирі свої дома і все на цьому. Ніяких грошей не повертай.
Поки він прилетить ти вже звалиш
Ой бляха … ну які люди дурні
Нащо ви травите собі життя?
автор Бокс-орун • 29 мая в 19:47
Вибачте я мала просто це все висказати комусь
Ще раз вибачте

Айпишница• 29 мая в 19:49
Чого Вас торкає чуже життя?
Отжигающая• 29 мая в 19:50
Тут лох ваша подруга
Пузата Хата• 29 мая в 19:50
Подарите ей абонемент к психотерапевту хорошему, она сама не справится. И мужчин будет искать одинаковых. Это надо проработать.
автор Бокс-орун • 29 мая в 19:50
Ответ дляАйпишница
Чого Вас торкає чуже життя?
Бо вона мене в це впутує. Звісно торкає.
Це подруга я маю підтримати але не витримую
автор Бокс-орун • 29 мая в 19:52
Ответ дляПузата Хата
Я їй так і сказала кидаєш його і Йдеш в терапію
автор Бокс-орун • 29 мая в 19:52
Ответ дляОтжигающая
Тут лох ваша подруга
Я знаю ((
маминаБубочка• 29 мая в 19:55
Ответ дляБокс-орун
Нет, вы участвуете, и вам это нравится, вас не впутывают, нельзя никого впутать против воли. Если они обо больные, один алкаш другая жертва, то вы третья тоже с комплексом спасателя. Идите лечиться все вместе
Та не реву я• 29 мая в 19:55
Ответ дляБокс-орун
Вы в треугольнике отношений: насильник, жертва и сочувствующий. Ваше действие - выйти из него
Треугольник Карпмана (Драматический треугольник)Это манипулятивная модель, придуманная Стивеном Карпманом, где участники бессознательно играют три роли, часто меняясь ими:Агрессор (Тиран): Обвиняет, критикует и подавляет, самоутверждаясь за счет других.Жертва: Жалуется на судьбу, чувствует себя беспомощной, не берет ответственность за свою жизнь.Спасатель: Приходит на помощь без прямой просьбы, берет на себя проблемы других, чувствуя себя незаменимым.«Третьим» в отношениях с парой также может выступать работа, увлечения, мама или алкоголь. Это позволяет избегать прямого диалога и решения накопившихся проблем.

автор Бокс-орун • 29 мая в 19:57
Ответ дляТа не реву я
Вона так і пише: що мені робити? Я заплуталася!
То виходить я не сама Лізу
Я таке терпіти не можу (
маминаБубочка• 29 мая в 19:57
Ответ дляТа не реву я
Браво, по полочкам
АгатаХристя• 29 мая в 19:57
Вона лох.
Голова колгоспу• 29 мая в 19:57
То така форма кохання.
Треба підробіток• 29 мая в 19:58
Ответ дляБокс-орун
Ще раз вибачте
Тут ще питання хто лох. Схоже що це ваша подружка лохушка, раз тримається такого чоловіка
Бідося• 29 мая в 19:59
Та ну, який ще лох? Крутий альфач, ще й бухає. Обов´язково треба народити від нього
Треба підробіток• 29 мая в 19:59
Ответ дляОтжигающая
Тут лох ваша подруга
💯
Перша думка
Треба підробіток• 29 мая в 20:00
Ответ длямаминаБубочка
О! А ось і диванні психологи підтягнулися
Голова колгоспу• 29 мая в 20:00
Ответ дляАгатаХристя
Вона лох.
А може, й автор, бо вислуховує все це і переймається.
автор Бокс-орун • 29 мая в 20:01
Ответ дляГолова колгоспу
Я не сперечаюся. Я вже все.,здалася

Треба ось так• 29 мая в 20:01
Ответ дляАйпишница
Чого Вас торкає чуже життя?
Ви того? Це її подруга.
Голова колгоспу• 29 мая в 20:02
Ответ дляБокс-орун
Я не сперечаюся. Я вже все.,здалася
Нарешті. Зрозумійте, в них такі ігріща, без цього їхнє життя прісне й нудне.
’Мілиє бранятся- только тєшатся’.
Треба підробіток• 29 мая в 20:02
Ответ дляТа не реву я
В 2020 тут був форум інфекціоністів та епідеміологів, в 2022-2023 одні військові експерти та політологи. А зараз це форум нутрицірлогів та психотерапевтів 🤣🤣🤣
А все ж починалось доволі прозаїчно з мамського форому та обговорення замовлень з інсайтів
Треба ось так• 29 мая в 20:04
Ответ дляТа не реву я
Жесть. Люди хворі. Кругом цю психологію пхнуть. То це виходить ні з ким не спілкуватись, поки всі терапію не пройдуть. Йобнулись.
Бойова• 29 мая в 20:05
Ответ дляАйпишница
Чого Вас торкає чуже життя?
Що таке подруга ви напевно не знаєте
маминаБубочка• 29 мая в 20:05
Ответ дляТреба ось так
Мда, ну объяснимо , быть тупыми легче чем собрать мозги в кучку
Треба ось так• 29 мая в 20:06
Ответ дляБойова
Що таке подруга ви напевно не знаєте
Та люди й чужим життям переймаються. Підтримку надають, поради, допомогу. А тут як послухать - всіх нахер.
Бойова• 29 мая в 20:06
Ответ дляТреба підробіток
Це точно. Чоловік знайшов лохушку яка за 6ього платить ще й не ображається що він її по пʼяні лупасить
Треба ось так• 29 мая в 20:07
Ответ длямаминаБубочка
Перепутали суть взаимодействия с людьми. Современная психология она такая. Пожинаем и дали буде.
маминаБубочка• 29 мая в 20:08
Ответ дляТреба ось так
На хер тех кому своя жизнь собственная не нужна на хер. Эта подруга по граблям скачет взахлёб, какие тут переживания за нее, человек сам выбрал так жить, что с эти сделаешь? Вы текст читали сколько она с ним и сколько раз туда сюда ходит? Это ее выбор, это не несчастный случай когда надо бежать на помощь
Треба ось так• 29 мая в 20:09
Ответ длямаминаБубочка
Это не ее выбор. Это паттерн.