Гарачий Чокалад• Изменено 29 мая в 20:56
Сиджу п´ю домашнє вино))
І таке враження що я пляшку випила))) а насправді півбокала. Колись пробувала вже, та сама історія. Чому воно таке грибуче?))
Дівка в намисті• 29 мая в 21:06
Домашнім не зловживайте. Воно містить багато сивушних масел і токсичних компонентів. В промислових масштабах вино проходить фільтрацію, а в домашньому вони можуть міститися в небезпечній концентрації.
Угги_в_горошек• 29 мая в 21:07
Ответ дляГарачий Чокалад
А що ви очікували прочитати в цій темі? Просто цікаво
Думала, может хоть кто-то напишет, что алкоголь зло.
Гарачий Чокалад
• 29 мая в 21:07
Ответ дляАнтиТанкист
Мене такі люди дивують. Свекруха така - вип´є столову ложку вина - кричить п’яна
Кожному треба ріізна доза.
Я можу віскі випити раз два на рік і ніяк не відчуваю))
Гарачий Чокалад
• 29 мая в 21:07
Ответ дляУгги_в_горошек
А торти добро? Да?))
Обижулька• 29 мая в 21:08
Если сильно дает в голову от небольшого количества алкоголя, это значит что печень уже не справляется
Гарачий Чокалад
• 29 мая в 21:08
Ответ дляДівка в намисті
Не зловживаю абсолютно)
Гарачий Чокалад
• 29 мая в 21:09
Ответ дляОбижулька
Це тільки від домашнього вина. Печінка в нормі, якраз в квітні робила повний чекап
Бабайко• 29 мая в 21:09
Домашнее так бьет по башке, что жесть. Я попробовала «колпачок» домашнего вишневого, нас угощали. Меня как прибило. Думала на поезд не пустят)))
Оце потужно• 29 мая в 21:09
Вибродило погано, може повторне бродіння пішло, бо багато цукру сипанули. Там дріжджі ще фестивалять, от вас і виносить. Я готую сухе, так воно п´ється як компот, хоча там стандартні 13°.
Гарачий Чокалад
• 29 мая в 21:11
Ответ дляОце потужно
В мене 14. Використовуються спеціальні фільтри. Воно прозоре і гарний колір нейиоаірно
90x60x90• 29 мая в 21:13
Ответ дляГарачий Чокалад
Сухе в мене
Как от сухого можно опьянеть от бокала . Вообще сухое не люблю
Гарачий Чокалад
• 29 мая в 21:13
Ответ для90x60x90
Можна.
Оце потужно• 29 мая в 21:14
Ответ дляГарачий Чокалад
Аналогічно. Освітлене, відфільтроване, чисте як кристал. А це вам якусь бормотуху підсунули.
Клептоманка• 29 мая в 21:17
Креплёное. Спирт добавлен.
У домашнего вина без спирта наоборот бутылку выпил а как пол бокала.
Мост_Устал• 29 мая в 21:56
Ответ дляДелиВерка
Я інколи пью безалкогольне пиво, і мені здається що я від нього пяна)
Ну не пьяная, но как будто немного пьянит. У меня тот же эффект. И там есть полградуса алкоголя.
Мост_Устал• 29 мая в 21:58
Ответ дляАнтиТанкист
Как часто вы пьете алкоголь?
Мост_Устал• 29 мая в 21:59
Ответ дляОбижулька
Или это означает что человек вообще не пьет, и у него не выработалась толерантность к алкоголю.
Ленивица-красавица• 29 мая в 22:03
Ответ дляУгги_в_горошек
Одни алкашки в теме...а я ем.
А вы обжора.
Хочу барабульки• 29 мая в 23:13
Ответ дляЛенивица-красавица
Ни разу не попадалось хорошее домашнее.
Вино не вмію, але наливочка вишнівочка у мене божествена.
Ленивица-красавица• 29 мая в 23:24
Ответ дляХочу барабульки
Ну наливочка это другое, вино делается не так.