sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Путешествия, Туризм - Другое
anonim_44
Перша скрипка• 31 мая в 11:21

Якщо купити в Європі професійний музичний інструмент

Чи реально його привезти в Україну у багажі?
Інструмент новий, у магазині, офіційно дають паспорт, чек, гарантію. Не раритет.
По габаритах невеликий, не важкий, влізе в валізу. Але недешевий, вартість майже 6 тис євро.
Можуть бути на кордоні питання і проблеми? Треба буде на кордоні за нього платити додаткові податки?
Грати на ньому не вмію, купити просить родич-музикант. Гроші дає.
11 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_170
Пишу, не читаю• 31 мая в 11:22
1
Так якщо дорога річ потрібно розмитнити

anonim_170
Пишу, не читаю• 31 мая в 11:24
2
На вашому місці писала би не тут , а митникам країни через яку покинете ЄС
like 3
anonim_97
Рогнеда Карповна• 31 мая в 11:25
3
Ми піаніно Ямаха купували в Польщі, в магазині. Ніяких проблем завезти в Україну але це було 3 роки тому
anonim_170
Пишу, не читаю• 31 мая в 11:26
4
Ответ дляРогнеда Карповна
Ми піаніно Ямаха купували в Польщі, в магазині. Ніяких проблем завезти в Україну але це було 3 роки тому
Теж 6 тис євро ?
anonim_121
Джавеліна• 31 мая в 11:30
5
Если сами будете везти и он у вас один то скорее всего не будет вопросов
face_with_tears_of_joy 1
anonim_162
Не пириживай• 31 мая в 11:32
6
Ответ дляПишу, не читаю
На вашому місці писала би не тут , а митникам країни через яку покинете ЄС
100% Я б писала, що хочу везти власний інструмент такий то і чи можу це зробити. Відповідно везти розпакований. Бо якщо саме новий в заводській упаковці з чеками, то потрібно буде розмитнювати
noavatar
navariya• 31 мая в 11:37
7
Могу помочь. Работа с посредником. Доставка почтой. Растаможка будет дешевле - не 40% (проверено опытом).
anonim_179
Сиреневая цапля• 31 мая в 11:49
8
А не можна паспорт, чек та гарантію відправити звичайною поштою, а везти інструмент, як б/у?
anonim_170
Пишу, не читаю• 31 мая в 11:55
9
Ответ дляСиреневая цапля
А не можна паспорт, чек та гарантію відправити звичайною поштою, а везти інструмент, як б/у?
Можна все що завгодно - потім створити тему і розказати як пішло

anonim_44
автор Перша скрипка • 31 мая в 12:47
10
Ответ дляnavariya
Могу помочь. Работа с посредником. Доставка почтой. Растаможка будет дешевле - не 40% (проверено опытом).
Ну хіба якщо оплата при отриманні, з оглядом. Але навряд чи посередник на таке піде.
noavatar
navariya• 31 мая в 13:01
11
Ответ дляПерша скрипка
Ну хіба якщо оплата при отриманні, з оглядом. Але навряд чи посередник на таке піде.
Піде - це робота. На складі за кордоном. Але викуп по передоплаті. Можливо повернення. Питання - на яку вартість (суму) вони візьмуть на це тягар.
Сьогодні неділя, детальніше не повідомлю. Пишіть в лічку. Гарного дня.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff