Перша скрипка• 31 мая в 11:21
Якщо купити в Європі професійний музичний інструмент
Чи реально його привезти в Україну у багажі?
Інструмент новий, у магазині, офіційно дають паспорт, чек, гарантію. Не раритет.
По габаритах невеликий, не важкий, влізе в валізу. Але недешевий, вартість майже 6 тис євро.
Можуть бути на кордоні питання і проблеми? Треба буде на кордоні за нього платити додаткові податки?
Грати на ньому не вмію, купити просить родич-музикант. Гроші дає.
Інструмент новий, у магазині, офіційно дають паспорт, чек, гарантію. Не раритет.
По габаритах невеликий, не важкий, влізе в валізу. Але недешевий, вартість майже 6 тис євро.
Можуть бути на кордоні питання і проблеми? Треба буде на кордоні за нього платити додаткові податки?
Грати на ньому не вмію, купити просить родич-музикант. Гроші дає.
Пишу, не читаю• 31 мая в 11:24
На вашому місці писала би не тут , а митникам країни через яку покинете ЄС
3
Рогнеда Карповна• 31 мая в 11:25
Ми піаніно Ямаха купували в Польщі, в магазині. Ніяких проблем завезти в Україну але це було 3 роки тому
Пишу, не читаю• 31 мая в 11:26
Ответ дляРогнеда Карповна
Ми піаніно Ямаха купували в Польщі, в магазині. Ніяких проблем завезти в Україну але це було 3 роки тому
Теж 6 тис євро ?
Джавеліна• 31 мая в 11:30
Если сами будете везти и он у вас один то скорее всего не будет вопросов
1
Не пириживай• 31 мая в 11:32
Ответ дляПишу, не читаю
На вашому місці писала би не тут , а митникам країни через яку покинете ЄС
100% Я б писала, що хочу везти власний інструмент такий то і чи можу це зробити. Відповідно везти розпакований. Бо якщо саме новий в заводській упаковці з чеками, то потрібно буде розмитнювати
Сиреневая цапля• 31 мая в 11:49
А не можна паспорт, чек та гарантію відправити звичайною поштою, а везти інструмент, як б/у?
Пишу, не читаю• 31 мая в 11:55
Ответ дляСиреневая цапля
А не можна паспорт, чек та гарантію відправити звичайною поштою, а везти інструмент, як б/у?
Можна все що завгодно - потім створити тему і розказати як пішло
автор
Перша скрипка
• 31 мая в 12:47
Ответ дляnavariya
Могу помочь. Работа с посредником. Доставка почтой. Растаможка будет дешевле - не 40% (проверено опытом).
Ну хіба якщо оплата при отриманні, з оглядом. Але навряд чи посередник на таке піде.
Ответ дляПерша скрипка
Ну хіба якщо оплата при отриманні, з оглядом. Але навряд чи посередник на таке піде.
Піде - це робота. На складі за кордоном. Але викуп по передоплаті. Можливо повернення. Питання - на яку вартість (суму) вони візьмуть на це тягар.
Сьогодні неділя, детальніше не повідомлю. Пишіть в лічку. Гарного дня.
Сьогодні неділя, детальніше не повідомлю. Пишіть в лічку. Гарного дня.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу