Пургену мне• 02 июня в 18:35

Туреччина, яка орієнтована на німців/поляків і тд, порадьте готелі

Щоб був мінімальний відсоток недолюдей
Дайте згадаю• 02 июня в 18:36
Туреччина орієнтована на німців ???

Ду да ду да ду• 02 июня в 18:38
Наших везде полно, не получится только с европейцами
Меряю линейкой• 02 июня в 18:41
Ответ дляДу да ду да ду
А ваші це хто? Автор про недолюдей запитує, тобто про кацапів- вбивців. Ви рашистка?
Пані з калабані• 02 июня в 18:47
В пегасосах одно время русских вообще не было - им не продавали. Сейчас есть. Но их не большинство. Много европейцев
Гага Газу• 02 июня в 18:59
Эгейское побережье
Турагенція Tourdream• 02 июня в 19:14
Мережі готелів, що під керівництвом TUI, орієнтовані на німців та європейців. Мережа Барут також. Thomas Cook - орієнтир на британців.
Готелі, розташовані на Егейському узбережжі, у таких регіонах, як Дідім, Кушадаси.
КвартираЧья• 02 июня в 19:40
Так в такие отели вы и не попадёте если вы не немка, голландка итд

Дона Ко Ко• 02 июня в 19:45
Колись були в Турунчі - дуже сподобалося, там переважно німці відпочивали, але це таке спокійне зовсім селище. А ще шикарний готель, де німці сиділи по 1-2 місяці, ми ледь змогли забронювати, був на стопі постійно і були єдиною сім´єю не німецькомовною і там було все ну дуже смачно і душевно - Gypsophila Holiday Village, правда все то до війний було.
Турагенція Tourdream• 03 июня в 08:51
Ответ дляДона Ко Ко
До речі, гарний готель Gypsophila Holiday. Він й зараз працює більше на європейський ринок, москалів там одиниці бувають.