Гигиенишвили• 12 июня в 09:35

Камера схову на жд вокзалі Львів

автор Гигиенишвили • 12 июня в 09:35
Можна там на добу речі залишити?

успокойте_Меня• 12 июня в 09:37
За сохранность вещей администрация ответственности не несет.
Бутерброд и я• 12 июня в 10:08
В автоматичних комірках всі місця для великих валіз практично постійно заяняті. В приватних камерах схову є часи роботи, не завжди можна забрати.
ПриснитсяЖЕ• 12 июня в 10:09
На вокзалах такі собі камери...
Пошукайте недалеко відділення НП. У них є послуга зберігання. Тільки ж за графіком роботи відділення.
Не знаю, які зараз тарифи, але роки три тому у Івано-Франківську ми за три доби зберігання заплатили 100 грн. (був пакет з речами приблизно 10 л об´єму).