Ласкове телятко• 12 июня в 14:14

Якщо чоловік вибирає масажистку дівчину, яка робить приємний масаж

І ходить туди 4 рази в тиждень, вже 3 місяці, це зрада?
Він там кайфує- це точно
Я вже була в цієї дівчини на масажі- дуже приємний розслабляючий масаж. Не еротика- нічого з того про що ви могли подумати
Але ревністт не дає мені спокою
Якщо раніше він просив почухати його перед сном- то вже немає в нього такого бажання( нажаль(
Наивная Хо• 12 июня в 14:14
давно вас не було

Золота орда• 12 июня в 14:15
треба разом ходити- в салон на одночасний релакс-масаж
Туфли в чешуе• 12 июня в 14:15
А ви до приємного хлопця, щоб вас почухав, чому не ходите?
Домовенок Кузя• 12 июня в 14:16
За 3 месяца уже можно было вам пройти курсы массажиста и делать мужу приятный массаж 7 дней в неделю самостоятельно
Наивная Хо• 12 июня в 14:16
коли ви вже сама сходите на масаж?

я сьогодні записалась на масаж в салон до хлопця - піду покайфую. поки чоловік працює
дама_из_декрета• 12 июня в 14:18
Муж ваш платежеспособный мужчина
автор Ласкове телятко • 12 июня в 14:21
Ответ дляЗолота орда
Так там тільки одна вона робить приємний, вона худа
А там є ще дівчина але вона робить повноцінний масаж, сильніша вона
Але він ходить до тієї що лайтово
Весела бджілка• 12 июня в 14:25
У вас багато зайвих коштів
Золота орда• 12 июня в 14:25
Ответ дляЛаскове телятко
Але він ходить до тієї що лайтово
хоче розслабитися.. що тут поганого? я б теж ходила

Потужна махіна• 12 июня в 14:30
Ото у вас фантазія)
Багато вільного часу?
Хвець-тець• 12 июня в 14:34
Ответ дляЛаскове телятко
Але він ходить до тієї що лайтово
Так Ви теж ходите з ним? Чи надаєте перевагу масажистам?
Хвець-тець• 12 июня в 14:35
Ответ длядама_из_декрета
Муж ваш платежеспособный мужчина
І це радує!
Кумедний ґудзик• 12 июня в 14:37
Я бы такого не позволила и все)
Все возможно• 12 июня в 15:03
Где он так устает что 4 раза в неделю на массаж ходит ? Я бы задумалась на вашем месте , почему он туда ходит так часто
дама_из_декрета• 12 июня в 15:20
Ответ дляХвець-тець
І це радує!
Массажистку
Пиши-пропало• 12 июня в 15:21
Не люблю жінок-масажисток, у них долоні маленькі і вони частіше щіпають і роблять боляче, ніж реально розминають. Тому я б обирала тільки чоловіків банально через якість такого масажу.
МастерЮля• 12 июня в 15:23
Думаю вам тоже надо пойти к красивому массажисту на массаж 4р в неделю, за счет мужа естественно
Великий сатирик• 12 июня в 15:56
Масаж майже тисячу грн коштує. Він що у вас під 4 шт в тиждень на свої хотілки тратить? Кучеряво! І ви тратьте, що ж....має бути баланс