Патриоточка• вчера в 22:29
У кого есть лайфхак в домашних условиях пожелтевшую белую майку возле подмышек
Осветлить?
Патика-мотика• 2 часа назад
100 разів вже писала порошок для білої білизни Denkmit
Всі плями зникають
Якась невдоволена життям палець поставила
Всі плями зникають
Бавовнятко• вчера в 22:32
Перекись + моющее для посуды + сода размешать в кашицу, нанести и оставить на 10-15 мин, потом постирать
Патриоточка
• 2 часа назад
Ответ дляБавовнятко
Спасибо большое
Патриоточка
• 2 часа назад
Ответ дляПатика-мотика
Всі плями зникають
Спасибо большое, но нужно срочно, а магазины закрыты
Парасюха• 2 часа назад
Ответ дляПатриоточка
Вон выше домашний рецепт.
Директриссимо• 2 часа назад
Ответ дляБавовнятко
а як змішувати? В рівних пропорціях?
Дикая Роза• 2 часа назад
Ответ дляПатика-мотика
Всі плями зникають
Значит ее плямы даже ваш порошок не берет! Поэтому она и не задоволена
Патика-мотика• 2 часа назад
Ответ дляДикая Роза
Якщо прати цим порошком плям не буде і не потрібно буде виводити
Бавовнятко• 2 часа назад
Ответ дляДиректриссимо
а як змішувати? В рівних пропорціях?
Да, на глаз +-
Малая Налегке• 2 часа назад
Ответ дляПатика-мотика
Всі плями зникають
Я поставила.
Вдоволена багатьма речами, але не денкмітом. Порошок як порошок, нічого видатного.
Кисневий-да, багато що відпирає, але не підмишки
Малая Налегке• 2 часа назад
Ответ дляДикая Роза
Ніякі він не бере. Бо це не плямовивідник
Патика-мотика• 2 часа назад
Ответ дляМалая Налегке
Я поставила.
Порошку і не потрібно бути видатним, достатньо виконувати своє основне призначення на відмінно без зайвих маніпуляцій.
А щ цим він справляється на відмінно.
Це не тільки мої висновки протягом 15 років користування але і власників готелів і ресторанів, які користуються білим текситилем.
Про кисневий не скажу так як просто немає потреби його використовувати
А щ цим він справляється на відмінно.
Патика-мотика• 2 часа назад
Ответ дляМалая Налегке
Ви почитайте його склад перш ніж це писати
Основою складу порошку Denkmit Vollwaschmittel (для білого) є активні компоненти, які глибоко очищають волокна, видаляють складні плями та запобігають посивінню і пожовтінню тканин.Основні компонентиЦеоліти (понад 30%) – екологічна альтернатива фосфатам, що пом´якшують воду.Кисневий відбілювач (15–30%) – забезпечує видалення плям та підтримання бездоганної білизни.Аніонні ПАР (15–30%) – основні миючі речовини, що розщеплюють бруд.Неіоногенні ПАР, полікарбоксилати, фосфонати (менше 5%) – допоміжні компоненти для зв´язування солей жорсткості та посилення миючої дії.Додаткові доглядові речовиниЕнзими – комплекс біологічних добавок для розщеплення білкових та жирових забруднень.Оптичні відбілювачі – світловідбиваючі частинки для надання речам візуальної сліпучої білизни.Ароматизатори та ліналол – для надання свіжості.Целюлаза – ензим, який розгладжує пошкоджені волокна тканини, запобігаючи накопиченню бруду.
Патика-мотика• 2 часа назад
Ответ дляСундучок с каникулами
Найкращий рецепт викинути і купити нову😁
Погоджуюсь, жодна чиста біла Майка не буде краще ніж нова біла майка
Малая Налегке• 2 часа назад
Ответ дляПатика-мотика
А щ цим він справляється на відмінно.
У мене інший особистий досвід.
І рекламні пісулі його не змінять
ВсеЧетко• 2 часа назад
Ответ дляПатриоточка
Спасибо большое
У мене просто кислородний порошок у гарячій воді допомагає за один раз.
Патика-мотика• 2 часа назад
Ответ дляМалая Налегке
У мене інший особистий досвід.
І рекламні пісулі його не змінять
Ваш інший досвід тільки ваш досвід
Порада не реклама
Малая Налегке• 2 часа назад
Ответ дляПатика-мотика
Ваш інший досвід тільки ваш досвід
Порада не реклама
Як і ваш- тільки ваш.
Така настирлива порада віддає впарюванням. Що у вас? Магазин з ’товарами з Європи’?
Элька-Карамелька• 2 часа назад
Я застарелые пятна от пота убирала с белого кашицей из содыи перекиси. Ушло идеально.
Но, возможно, есть более культурные методы. У меня просто из того, что под рукой было.
Патика-мотика• 2 часа назад
Ответ дляМалая Налегке
Як і ваш- тільки ваш.
Ні, мій не тільки ’мій’. Цей порошок давно відомий своєю якістю.
Я в Україні не живу, то ж ви можете не хвилюватися, жертвою мого ’настирливого випарювання ’ не маєте шансу стати
Кондуктор трамвая• 2 часа назад
а чем можно вывести пятно на белой футболке от овощей/фруктов? ((
Оце так цабе• 1 час назад
Ответ дляПатика-мотика
Всі плями зникають
голубая упаковка - внизу справа кгуг?
Позаземний розум• 1 час назад
Ответ дляКондуктор трамвая
Я делаю так. Ставлю чашку, сверху кладу в один слой ткань с пятном, не натягивать, а чтоб немного ’провисало’. И прямо из чайника поливаю только закипевшей водой. И когда чашка набралась, погружаю пятно полностью, минутку еще даю полежать. И сразу в стирку с порошком. На свежих пятнах очень хорошо работает. Даже шелковицу выводит. Застарелые наверно ничто не возьмет толком
Всюди влазю• 44 минуты назад
Ответ дляПатриоточка
Спасибо большое
Купите лучше спецмальный спрей от пятен , есть именно от пятен пота. Зачем мучиться и смешивать эти кашицы