Кіма кепка• сегодня в 11:56
Как вы организовали хранение кастрюль, крышек и сковородок
чтобы не устраивать поиски каждый раз на кухне?
Аристократка-тунеядка• сегодня в 11:56
В выдвижных полках острова под плитой, ничего искать не нужно
Бутербродница• сегодня в 11:58
Кришки в карго на верхній поличці, сковороди в висувному ящику під плитою.
ЧупакабраЗеБест• сегодня в 12:03
Ответ дляОшеламиссимо
Для кришок з ікеї органайзер, такий же і в сінсеї бачила.
мона ссылку или фото?
Мрію про пончик• сегодня в 12:12
Все у висувних великих ящиках. Для кришок спеціальна підставка з ікеі ( дуже зручна річ)
Дуб береза• сегодня в 12:20
У меня крышка переворачивается и вкладывается в кастрюлю. Стоят одна на одной от большей к меньшей.
Всім шампаньського• сегодня в 12:24
Ответ дляДуб береза
Так само.
Як міряти?• сегодня в 12:49
В нижньому ярусі кухні 3 великих висувних шафи одна над одною, ширина 90см. В першій верхній органайзер для ложек-виделок-ножів і подібного, в середній висувній всі каструлі. Разом з кастрюлями зберігаю і терку, половник і пару ситечок, ними виймаю вареники і пельмєні. Пательні і глибокі миски, салатниці в третій висувній шафі. Для кришок є окрема не широка висувна шафа і в ній органайзер для кришок. Зверху над кришками ще парочка висувних полиць, там пакети, фольга, папір для запікання, кришки для банок, запас миючих губок.
Потребую апгрейду• 2 часа назад
В мене не так багато каструль. Стоять одна на одній, кришка всередину.
Сковорідки під духовкою в шухляді
Оскорбляю всячески• 1 час назад
В шухляде под газовой плитой кастрюли. Сковородки и Деко в духовке, когда надо достаю.