Як зважитися на першу покупку товарів для дорослих і перестати соромитися
Здавалося б тема сексуальних стосунків давно не табу. Однак навіть зараз, через десятки років після лібералізації поглядів на інтим, люди все ще соромляться говорити про секс, і особливо - про інтимні девайси. Тому покупка секс-іграшки для них перетворюється на цілий квест. Ми підкажемо вам, як пройти перший досвід спокійно, без тиску й зайвого почуття незручності.
Чому збентеження - це нормально
Магазини для дорослих досі оточені атмосферою чогось забороненого та лякаючого. Ти думаєш, що похід в секс-шоп - це як зізнатися, що у тебе є сексуальні бажання й фантазії, яких ти боїшся. Але факт в тому, що більшість людей мають такі думки й вони теж соромляться зізнатися собі в цьому. Тому покупка інтимного девайса - це не збоченість, а ознака здорового прагнення.
Які є методи подолання сорому
- Почни з онлайн-магазину. Купуючи товар для дорослих через онлайн-каталог, ти не бачиш продавця та уникаєш зайвих питань. Посилки з таких магазинів приходять у суворо конфіденційному впакуванні, тому ніхто не дізнається, що знаходиться у твоєму замовленні.
- Наперед визначся з вибором. Для цього почитай в Інтернеті статті, які бувають секс-іграшки, визначся що саме тобі потрібно (форма, матеріал, функції). Коли людина знає, чого хоче, це надає їй впевненості навіть при відвідуванні офлайн магазину.
- Пам'ятай про професіоналізм продавців. Продавці щодня бачать таких покупців, як ти. Тому сміливо став питання, проси допомогти за потреби тощо. Не ти один купуєш секс-іграшки, тому сміятися над тобою або якось додавати тобі ще більше збентеження, вони точно не будуть.
- Усвідом цінність покупки. Усвідом, що інтимний девайс - це не привід для сорому, а прояв турботи про тіло і сексуальне здоров'я, адже дослідження еротичних бажань робить людину більш впевненою та щасливою.
- Практикуй "десенсибілізацію". Додай товар у кошик на сайті, закрий вкладку і відволічись. Поступово думка про покупку перестане бути забороненою та лякаючою й ти з легкістю зможеш оформити замовлення.
Як вибрати інтимний девайс новачкові
Секс-шопи пропонують широкий асортимент і вибрати відповідний варіант не так просто. Особливо, якщо у тебе перший досвід таких покупок і ти ще точно не знаєш, що хочеш.
Не варто відразу вибирати щось екстремальне, типу величезних фалоімітаторів або наворочених девайсів з купою непотрібних функцій. Почни з чогось простого: класичного вібратора, флогера для легких ляпанців, масажера для стимуляції тощо.
Якщо ти купуєш секс-іграшку разом з партнером, обговоріть, що ви хочете спробувати. Можливо, вам буде цікаво щось для прелюдії, наприклад, лубрикант з зігрівальним ефектом або набори для рольових ігор.
І не женися за дешевизною - вибирай якісні девайси з безпечних матеріалів, простих у догляді. Наприклад, з медичного силікону.
Висновок
Основна причина збентеження перед покупкою в секс-шопі - це брак інформації. Варто його заповнити, й ти зрозумієш, що нічого поганого тут немає. Навпаки - в таких магазинах ти не зустрінеш агресивний маркетинг і наполегливі спроби продати все, що тобі не потрібно. Сучасні секс-шопи не мають нічого спільного зі стереотипними крамницями з провокаційним асортиментом: це щось набагато глибше, серйозніше та багатогранніше. А тепер коли ти знаєш, як вибирати іграшки за характеристиками й матеріалами без стресу, спокійно гортаючи сторінки через інтим магазин в смартфоні, можна з легкістю зробити замовлення. Не приховуй сексуальність - твоє задоволення завжди у твоїх руках!