Безлім на все• 18 июня в 08:19
До скольки лет возможно появится перед детьми противоположного пола без одежды?
Забрызжу ядом• 18 июня в 08:26
В пологовому - це норма. А так їх змалечку треба привчати до кордонів. Тільки мама може бачити голим і лише до того, часу поки дитина не скаже «я сама помиюсь, переодягнусь…».
Замороженная селедка• 18 июня в 08:29
В мене не має проблеми переодягнутися перед дітьми.
Дітям 6 і 10
Безлім на все
• 18 июня в 08:31
Ответ дляЗамороженная селедка
Дітям 6 і 10
Доньки?
Соображалочка• 18 июня в 08:32
Моя родственница спала с сыном в одной кровати до 14 лет и там же переодевалась. Ну пацан вырос странный, женоненавистник
Сизоока бестія• 18 июня в 08:33
а потім з таких дітей протилежної статі, що маму бачили в усіх ракурсах, чикатіли виростають
Отжигающая• 18 июня в 08:35
В ссср мальчики до 12 лет с мамами в баню ходили и ничего все нормальные выросли
Экспертиза• 18 июня в 08:36
Ответ дляСизоока бестія
Ну моя мама в когда голой ходила до пояса. Брат от этого чекотилой не стал. Просто требовательный к женским формам. Жена у него фитоняха, с вставными сиськами.
ПампушОК• 18 июня в 08:37
Ответ дляБезлім на все
Доньки?
Навіть якщо син. То що вони дикі. Не бачили сіськи піськи
ТрамвайGirl• 18 июня в 08:38
Ответ дляЗамороженная селедка
Дітям 6 і 10
Навіщо хлопцям дивитись на вашу піську жопу?
ПампушОК• 18 июня в 08:41
Ответ дляТрамвайGirl
Щоб знати що це таке. А не шугатися
ХаДиДиШь• 18 июня в 08:43
Ответ дляПампушОК
Щоб знати що це таке. А не шугатися
А ваша натура то єдине джерело інформації у родині?
ПампушОК• 18 июня в 08:45
Ответ дляХаДиДиШь
Ага. Нехай краще картинки в книжці бачить.’ Я росту, моє тіло міняється.’
ХаДиДиШь• 18 июня в 08:47
Ответ дляПампушОК
.
Пешеходик• 18 июня в 08:48
Ответ дляЗабрызжу ядом
З якого дива тільки мама?
ХаДиДиШь• 18 июня в 08:48
Ответ дляПампушОК
Там буде якась інша конституція? Три цицьки? Фуй на лобі?
Замороженная селедка• 18 июня в 08:53
Ответ дляТрамвайGirl
У вас з цим проблеми?
В мене ні.
Стидатися свого тіла ми не вчимо.
В мене ні.
Стидатися свого тіла ми не вчимо.
Я супер-пупер• 18 июня в 08:57
Ответ дляОтжигающая
Не все
Забрызжу ядом• 18 июня в 09:04
Ответ дляПешеходик
З якого дива тільки мама?
Це звуження кола людей, які доглядають дитину. В основному це мама.
В психології це називається ’інтимні кордони’, тому з метою профілактики порушень безпеки дитини (і її тіла!) варто максимально звузити коло людей, які можуть бачити голою дитину чи торкатись її тіла.
Можна ще поділити за статевою ознакою. Коли дитина розуміє свою стать і частини свого тіла, то мама переодягає доньку, батько сина. Зазвичай діти в років 5-6 вже самі розуміють ці кордони (з*являється приватність, сором, дискомфорт).
Правило приватності пізнається і на батьках, бо діти в першу чергу копіюють поведінку батьків. Якщо мама/папа покажуть, що можна ось так просто показувати своє тіло (навіть вдома!), то це може транслюватись стороннім (які можуть мати злі умисли).
В Європі це ’Правило спідньої білизни’ (The Underwear Rule) - базовий світовий стандарт дитячої безпеки, який вчить дитину, що все, що під одягом - це інтимна зона. Ніхто не має права на це дивитися, фотографувати або торкатися цього.
Пешеходик• 18 июня в 09:11
Ответ дляЗабрызжу ядом
В этом дебильном тексте есть продолжение, где объясняют, как именно отец должен купать ребенка, менять ему памперс, переодевать, чтобы соответствовать всей этой херне?