Бибер-анонимер• 18 июня в 18:41
Погана координація і робота
Я повільна і з поганою коопдинацією і на всіх моїх роботах мене шпиняли за це. Працюю фізично. Через таке ставлення до себе відчуваю себе погано, наче я проблемна хоча і дуже стараюся.
Маю натхнення• 18 июня в 18:45
Почему вы с такой координацией работаете на многих работах? Найдите именно для себя с такими проблемами ! Вчера были в ветклинике, там девушка типа администратора с похожими проблемами.Мне показалось что она там на своём месте
Мрію про пончик• 18 июня в 18:47
У меня работа не физическая, но я туплю - делаю медленно из-за страха ошибки, и все равно, когда тревога зашкаливает, делаю ошибки, и мне кажется, меня вот-вот уволят
Тяжка справа• 18 июня в 18:47
Це диспраксія. У мене те саме і ще багато інших симптомів. Взагалі не виходить працювати(
Бибер-анонимер
• 18 июня в 19:00
Ответ дляТяжка справа
Ким ви працювали? Я пробувала давно офіціанткою, у фастфуді, то це жах. В магазині теж таке. На прибирання з у готелі, ще й якось там порізалася під час прибирання. Плюс ще інколи можу щось не помітити, неуважна я, хоча і стараюся перепровіряти себе
Бибер-анонимер
• 18 июня в 19:01
Ответ дляТяжка справа
Співчуваю вам, це дуже важко
Бибер-анонимер
• 18 июня в 19:02
Ответ дляМаю натхнення
Бо не мала іншого вибору
Мурзилка• 18 июня в 19:43
Ответ дляБибер-анонимер
Бо не мала іншого вибору
Ідіть технічкою у школу.
Теж прибирання, але нічого страшного, якщо робитимете повільно.
Там більшість бабусі-пенсіонерки, які також не дуже поспішають.
Тяжка справа• 18 июня в 20:10
Ответ дляБибер-анонимер
Я працювала на офісній роботі, тому що при такому діагнозі фізична робота точно не варіант. Довгий час я думала, що я одна така, поки не дізналась свій діагноз. А потім якось зайшла на англомовний форум, де люди описували своє життя - і зрозуміла, що я серед своїх).
Зараз почала приймати ліки від психіатра (диспраксія не лікується, але вона часто йде в парі з іншими діагнозами, тому інколи можна трохи собі допомогти).
Найважче - це те, що у мене є дитина, яка успадкувала цю особливість від мене, але у важчій формі. Одне втішає - я на нього не кричу, щоб він не розбив, бо мене кричали і сварили все дитинство.
Бибер-анонимер
• 18 июня в 22:01
Ответ дляТяжка справа
Як у вас з крупною моторикою (велосипед, плавання)?
Тяжка справа• 18 июня в 22:45
Ответ дляБибер-анонимер
Я навчилась кататись на велосипеді і вмію трохи плавати. В дитинстві не вміла кататись на самокаті, це мені здавалось дуже складним завданням. На роликах і ковзанах не вмію, весь час падаю. Я досі не вмію танцювати (рухи не точні і не можу запам´ятати зв´язки). Натикаюсь на речі постійно, багато синців. Часто щось гублю. Телефон постійно падає з рук.Забуваю, де що поклала. Часто щось ламаю. Дуже складно було навчитись користуватись технікою, готувати їсти. Досі боюсь м´яча, тому уникаю волейбола.
З цими питаннями у дітей працює нейропсихолог і сенсорний терапевт, але я не знаю, чи є у нас такі фахівці для дорослих.
Бибер-анонимер
• 19 июня в 02:19
Ответ дляТяжка справа
Я теж не вмію кататися на велосипеді, плаваю погано, в дитинстві боялася м´яча, зараз не граю теж у таке. З дрібною моторикою наче все ок. Єдине, що маю проблему з фігурами у просторі, через те й важко йшла геометрія. Не могла малювати ці фігури.
ЛижТолько• 19 июня в 14:36
Ответ дляТяжка справа
Тоже самое, работаю удалённо
Тяжка справа• 20 июня в 14:42
Ответ дляБибер-анонимер
Теж не могла малювати толком фігури. Пощастило, що креслення у мене в школі не було - я б не впоралась.
Я ніколи не могла займатись спортом - це завжди було нудно і складно для мене. Але зараз пішла на йогу на стільцях для початківців - там є вправи на баланс, я весь час падала і думала, що прогресу жодного. Але сьогодні спробувала ще й інше тренування - скандинавську ходьбу - під час якої теж кілька разів були вправи на координацію та рівновагу і бачу, що я вже можу хоча б пару секунд протриматись. Це дуже наснажує, бо я думала, що взагалі ніколи не зможу скоригувати свій стан
Тяжка справа• 20 июня в 14:43
Ответ дляЛижТолько
Тоже самое, работаю удалённо
Тоже ищу сейчас работу удаленно. Поняла, что это хорошее решение