З бісиками• 18 июня в 23:36
Что вам помогло меньше выгорать на работе?
кроме советов отдыхать и не нервничать?
Добро с Кулаками• 18 июня в 23:39
Вам не понравится- работа с психотерапевтом. При том, что у нас на работе есть психологич треннинги для сотрудников от выгорания, вот там типа не нервничать и отдыхать, но персональная психотерапия рулит
Сегодня я не я• 18 июня в 23:47
Реже на нее выходить))
Я выходу когда начинаю скучать
Но я работаю сама на себя, херню конечно зарабатываю май и июнь. Эти 2 месяца я конкретно расслабилась
Я выходу когда начинаю скучать
Треба ось так• 18 июня в 23:48
Ничего не помогало.
Выгорала и увольнялась.
Делала передых полгода и выходила на новую.
Выгорала и увольнялась.
Некомильфо• 18 июня в 23:59
Звільнилась, але в мене був начальник токс, то тижні вдома, але відчуваю, що ще повністю не відновила сили.
Не заздріть тьоті• 19 июня в 04:51
Не жити роботою. Працювати тільки в робочий час, перша хвилина після роботи вже має належати вам. Знаю по собі. Про роботу дозволяю подумати напередодні в плані, що одягнути. Але це можливо лише. Якщо не хочеш робити кар´єру. Для росту кар´єри треба багато думати про ту роботу . Вигорання можливе.
Застряла• 19 июня в 06:56
І правда перестати нервувати))
Ну в мене колега така. Живе роботою. Прямо через себе все пропускає, і чужі пройоби теж.
Та манала я.
В світі є багато цікавого і без роботи
Та манала я.
В світі є багато цікавого і без роботи