ТАЗератти• 20 июня в 17:40
Кто тоже замечал, что дорогие лекарства далеко не всегда лучше
а иногда старое копеечное средство работает спокойнее и понятнее. На чём вы так однажды зря переплатили?
Ласунка• 20 июня в 17:42
Помітила, що таки так, дорожчі кращі, не знаю чому, хоча і діюча речовина та сама.
тогдалия• 20 июня в 17:51
Ответ дляШеллар
На власному досвіді можу сказати, що з кашлем найкраще справляється материнка - запарити в банці і пити теплим. Сиропи і таблетки при бронхіті вважаю розпіареним злом.
З сухим чи вологим? страждаю вже досить довго.
тогдалия• 20 июня в 17:55
Ответ дляШеллар
При сухому, вона його дуже швидко переводить у вологий і слиз легко відходить.
Дякую буду пробувати. Нічого не допомагає. Хочу аналіз здати на кашлюк. Замучило мене
тогдалия• 20 июня в 17:58
Ответ дляШеллар
Видужуйте.
P/S як бронхітік з багаторічним стажем можу порадити ще кожного дня їсти масло або свіже сало. Бронхи і легені дуже люблять якісні тварині жири.
Дякую. Мені також ставили бронхіт, антибіотики давали. Але все повертається. Сало не їм, масло можу.
Аленький носочек• 20 июня в 18:01
Заметила что обычные египетские или турецкие лекарства работают а наши с дешевого сырья нет
неДодекаэдр• 20 июня в 18:04
Ответ дляКаяспер
Мені від кашлю допомогає копійчаний мукалтин.
мне его хороший врач прописал. плюс к лекарству отхаркивающему, 3 недели не могла справиться с кашлем у ребенка
Пишна молодиця• 20 июня в 18:08
Так это врачи даже говорят, например назначали мне хондропротекторы, врач сказал покупать самые дешёвые, так как нет разницы и ещё что-то так же, не помню что именно.
кнопкодав• 20 июня в 18:30
Наприклад, Амлодипін купляю виробника Київський вітаміннй завод Амлодипін-КВ.
Дорогі препарати немає можливості у мене купляти, тому підбираються аналоги дешевші.
Приймаю препарати переважно пов´язані з кардіологією і неврологією.