Покорительная• 20 июня в 18:40
Мама відмовляється приймати ліки, бо боїться стати залежною від таблеток
Їй важко пояснити, що без них буде гірше. Хтось проходив через такі розмови з батьками? що допомогло?
Чорт і Шо• 20 июня в 18:47
Другая ситуация была - психически нездоровая баба на рецептурных успокоительных. Пить, естественно, добровольно не хотела. Просто в еду подсыпала.
Хлопаю ресницами• 20 июня в 18:48
Попросіть лікаря пояснити що таке ’препарати пожиттєвого прийому’. Залежність не в тому, що ліки її викликали, а в тому, що без них організм просто помре. Батьку лікар якось зміг пояснити.
Святатабожа• 20 июня в 19:02
Ответ дляКаваЗМолоком
Прямо сказати, не будеш приймати помреш.
Моя має алергію, як і я, і через те, що не приймає ліки вже має задишку і хронічний кашель, але пропити нормально препарати морозиться … прямо не відповідає, чи пила, чи пила достатньо …
Причому тікток дивиться, навіть коханця має, а розуму не нажила …
Оно само купилось• 20 июня в 19:03
Поясніть мамі, що нема нічого поганого бути залежної від ліків. Набагато гірше бути залежної від хвороби, чекати на ускладнення і потім мати неминучі наслідки, які точно призведуть до залежності від ліків. Але якість життя вже буде зовсім іншою. Одна справа пити щоранку таблетку від тиску і йти гуляти в парк і зовсім інша справа щоранку пити таблетку від тиску і лежати увесь день в ліжку та мочитися в памперс
Оно само купилось• 20 июня в 19:05
Ответ дляКаваЗМолоком
Помруть всі так або інакше. Але якість життя перед смертю у всіх буде різна
Ms. Любмая жена• 20 июня в 19:28
Ничего не помогло , увы. Дожила почти до 77 без таблеток. Хотя могла бы дольше (