Бабо-лебідка• 23 июня в 19:27
Який колаген для шкіри
Дівчата, який колаген для шкіри купуєте?
Бабо-лебідка
• 23 июня в 19:31
Брала в спортивному магазині розчинний раніше. Може ще щось порадите. Дива не очікую, але хочу трохи допомогти шкірі
фрау Гітта• 23 июня в 19:36
Я разный пробовала. Лучше б на эти деньги рыбы красной поела, больше бы толку было
Ні грама• 23 июня в 19:37
Ответ дляБабо-лебідка
Нічого не допоможе. Лише жирна галочка на пункті ’колаген для шкіри’, а організм витратити на те, що йому захочеться. Чи ви недобираєте білок в раціоні?
Бабо-лебідка
• 23 июня в 19:41
Ответ дляНі грама
Мабуть, не добираю. Хочу все-таки спробувати пропити 3 місяці. Далі видно буде. По нігтях бачу ефект -стали міцніші. Тому що на шкірі і ангіоми, і кератоми, і пігментні плями. Ще й додумалась позасмагати в минулому році.