Детские_Будут?• Изменено 23 июня в 23:49
В кого все таки кидати тапки? Зрада
Історія моєї знайомої, з її дозволу питаю і завтра вона почитає.
Подружжя. Близько 50 років. Спільний будинок за містом. Обидва працюють, зп близько 20к у кожного. Сину до 30, живе окремо, від батьків не залежить.
Він кохання її життя, вона - стала дружиною бо завагітніла вчасно. Він зраджував, але ховався. Вона іноді дізнавалась, і вирішувала питання в стилі мороженої курки. Її короночка «я роблю все щоб зберегти родину». З останньою коханкою відносини затягнулись і «морожена курка» не допомагає. Дружина дзвонила коханці - та відверто стебе дружину. Коханка настучала чоловіку, чоловік настучав дружині і перестав ховатись.
Так от: ця моя приятелька вважає, що коханка-какашка руйнує родину і треба чоловіка рятувати (рятувати - це цитата).
Я намагаюсь поради не роздавати, але буду чесна, їй вже казала що тут краще рішення розлучитись. Але майнове питання… ну і кохання всього життя.
Як я і писала, скину посилання на тему, щоб приятелька почитала що люди про це думають, може ідеї-поради будуть
Непереможна• 23 июня в 23:51
А як можна кохати,коли ноги чоловік відверто витирає.Це мазохізм.Чого чоловік сам не піде?
Кусюче сонечко• 23 июня в 23:53
Блин, когда уже у наших женщин будет не душа, а мозг включаться, прагматизм, чтобы сразу к юристу на консультацию и обезопасить себя материально, но нет, надо ж такой же лошице позвонить, что думает, а вот у не с ним будет по другому. Переигрывает холодный ум, а не эмоции
Детские_Будут?
• 23 июня в 23:54
Бо вона тут не зареєстрована, а я, ну ви по курці зрозуміли, що не вчора зареєструвалась.
І я не лізу, але подругу бомбічить і вона ні про що інше не може говорити.
І це не я. Я б розлучилась, якби в таке вступила, ще на стадії «щось не так», без розбору польотів.
Сподіваюсь на всі підозри відповіла цим повідомленням 🩷
А, і я не троль
Алина-1240• 23 июня в 23:54
Женщина виновата, что к полтосу ума не нажила, нужно было собой заниматься и легко б нашла другого
забиякина• 23 июня в 23:55
Вообще не думаю. Ее жизнь - ей и решать, как поступать. Не хочет развода - ее право. Готова мириться с любовницей - ее право. Мужчины редко сами на развод подают, так что будет жить на две семьи
Алина-1240• 23 июня в 23:57
Ответ дляКусюче сонечко
И обезопашиваться не надо, работай, имей что то свое, и свое оформляй на себя. Все просто как мир. А то пробегала до полтоса за васей и любовницами, а о жизни не подумала
осень харашо• 23 июня в 23:57
Мені здається - все з виховання - хлопчикам можна все, а дівчатка завжди крайні. Не ті книжки вивчають в школі. Жінці треба пройти лікування від залежності, а шлюб її закінчився вже давно.
Електрохарчування• 23 июня в 23:59
Ответ дляДетские_Будут?
А, і я не троль
Чем больше вы оправдываетесь - тем более понятно кто есть кто. База.
Просто расслабьтесь и получите обратную связь как полагается здесь )
ФрекенБок• 23 июня в 23:59
Любопытно посмотреть на эту любовницу, которая повелась на несвежего мужичонку с зп меньше 20 тысяч… 😂 я б с нее постебалась
Мочалкин блюз• 24 июня в 00:00
А що можна порадити старій дурі? Їй подобається бути жертвою - нехай живе собі
Слухи-руки не распускаю• 24 июня в 00:00
Знаю одну таку родину. Вона все життя полює на коханок, а він знаходить нових. При чому там не просто нові коханки, там прям зі збоченнями -то коханка з чоловіком куколдом, то якісь оргії. Але вона вчепилася в того товарисча мертво і тримає всі силами... будинок мають, машину, не олігархи, на навіть не середній клас. Нащо вона витрачає на того кобеля життя неясно, і скільки він їх хвороб наносив чи ще наносить...
Детские_Будут?
• 24 июня в 00:03
Ответ дляЕлектрохарчування
Ага, я зараз не повиправдовуюсь, засну, а ви напишете, що я ще не придумала. Знаю, плавали. Чи щось запитаєте, а потім будете писати, що я тему створила і мовчу, спеціально… ну-ну…
Детские_Будут?
• 24 июня в 00:09
Ответ дляФрекенБок
Навіть не просіть, фото не скину.
Ну така, теж під полтос. Струнка (мені фігура подобається), волосся спалене і жовтить, одяг звичайний, макіяж на любітєля.
Чоловік типу жартівник, любить гучно і яскраво себе проявляти. Мені поряд з ним складно довго находитись - він заполоняє собою весь простір
Детские_Будут?
• 24 июня в 00:12
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Ну от. І я не розумію, за що там триматись. Єдине що - житло хз як ділити.
Електрохарчування• 24 июня в 00:14
Ответ дляДетские_Будут?
Снова вы за свое)
Ежику понятно с первых ваших строчек было , про кого эта история
Зоя Жорівна• 24 июня в 00:25
Не зрозуміло, за що триматись? Єдине що спільне, будинок, побут. Дитина доросла, має своє життя. Питання більше до жінки, що її тримає, страх залишитимь самотньою?
ТрамвайGirl• 24 июня в 00:43
Ответ дляНепереможна
Вам або не багато літ або вам нема чого втрачати
Схералі жінка, яка будувала своє життя роками, вкладала в чоловіка любов, молодість, сили і тд віддасть все просто так коханці?
Кондуктор автобуса• 24 июня в 06:43
Ответ дляосень харашо
как -то болела ..и посмотрела фильмы моей молодости...капец, женская мудрость
одна москва слезам не верит и секс в большом городе сколько погубили судеб
гоша и мистер биг