когдадеЦкие• 24 июня в 04:42
Чи можна ввозити 1 кіло кави до ЄС Словаччини
Різні сайти , десь 1 кг, десь 500г, що буде, якщо пачка1 кг…
Кондуктор троллейбуса• 24 июня в 08:48
Странные вопросы у людей: зачем? Какая вам разница? Человек спрашивает о другом, масса причин может быть, причем тут недорогой кофе там?
andrey_spec• 24 июня в 09:37
Якщо людина там - не клінічній нерозумний, то може знайти по схожій ціні щось в Польщі. А з урахуванням витрат на пересилку, то взагалі передавати в Європу щось з їжі чи напоїв абсурдно з фінансової точки зору. Але люди це регулярно роблять, типу подарунків, прояву уваги, ну таке.