Хлопаю ресницами• 1 час назад
Будинок пристарілих, у кого є досвід
Бачу, не вивезу, треба такі послуги. У кого родичі жили в таких будинках, як воно? Чи нормальний догляд і ставлення? Може хтось порадить по Чернівцям?
Научительница• 1 час назад
По Чернівцям не пораджу, але це загалом чудовий варіант. Людину доглядають, лікують, є з ким спілкуватись.
5
Не зацілована• 1 час назад
Майже 20к була вартість на місяць, це 3 роки тому було. Умови хороші. З нас памперси, ліки. Їжу ще привозили. Годували теж добре. Не знаю, що ще розказати. Якщо треба, то вузьких спеціалістів викликали туди, за це доплата
Магиня• 1 час назад
Це краще ніж залишити самого. Там хоч помиють вчасно, нагодують, води дадуть. Але звісно це не вдома. Якщо не можете забезпечити якісний догляд вдома, користуйтеся послугами пансіонату, так буде краще для всіх
2
2
автор
Хлопаю ресницами
• 1 час назад
Ответ дляМагиня
Це краще ніж залишити самого. Там хоч помиють вчасно, нагодують, води дадуть. Але звісно це не вдома. Якщо не можете забезпечити якісний догляд вдома, користуйтеся послугами пансіонату, так буде краще для всіх
Ми впринципі не вдома, впо. Мама у візку, тато майже і ще й чудить
автор
Хлопаю ресницами
• 1 час назад
Ответ дляНе зацілована
Майже 20к була вартість на місяць, це 3 роки тому було. Умови хороші. З нас памперси, ліки. Їжу ще привозили. Годували теж добре. Не знаю, що ще розказати. Якщо треба, то вузьких спеціалістів викликали туди, за це доплата
Яке місто?
Магиня• 1 час назад
Ответ дляХлопаю ресницами
Ми впринципі не вдома, впо. Мама у візку, тато майже і ще й чудить
Тим більше, віддавайте в пансіонат, догляд там нормальний, бо вони дорожать репутацією. Собі руки розв´яжете, зможете більше часу з ними проводити в спілкуванні і прогулянках, а не займатися днями побутовими проблемами. Знаю, що говорю, сама приймала таке нелегке рішення, мій батько доживав у пансіонаті, після інсульту з деменцією
2
Забрала і не сказала• 1 час назад
Ответ дляХлопаю ресницами
Ми впринципі не вдома, впо. Мама у візку, тато майже і ще й чудить
сколько им лет?
Сито для думок• 1 час назад
Моя подруга нашла очень хороший в Киеве на Осокорках около 13.
Но искала долго, была по 15 в ужасных.
Все зависит от места.
Дополнительно покупает лекарства, вот теперь еще памперсы сказали покупать.
Дедушка сперва возмущался (но он в деменции), сейчас доволен, на танцы ходит даже
Но искала долго, была по 15 в ужасных.
Все зависит от места.
Дополнительно покупает лекарства, вот теперь еще памперсы сказали покупать.
Дедушка сперва возмущался (но он в деменции), сейчас доволен, на танцы ходит даже
автор
Хлопаю ресницами
• 1 час назад
Ответ дляЗабрала і не сказала
сколько им лет?
Папе 70. О нем речь. Мама более менее автономная и в здравом уме
Забрала і не сказала• 1 час назад
Ответ дляХлопаю ресницами
Папе 70. О нем речь. Мама более менее автономная и в здравом уме
Жаль, конечно, ещё не возраст....
автор
Хлопаю ресницами
• 59 минут назад
Ответ дляЗабрала і не сказала
Жаль, конечно, ещё не возраст....
Болезнь. Рассеяный склероз, трубка из мочевика. Вредный характер, жутко неаккуратный (всегда был, а сейчас вообще)
Забрала і не сказала• 57 минут назад
Ответ дляХлопаю ресницами
Болезнь. Рассеяный склероз, трубка из мочевика. Вредный характер, жутко неаккуратный (всегда был, а сейчас вообще)
Желаю вам терпения и благополучно найти лучший вариант для вашего папы.
1
Куплю орехи• 55 минут назад
Ответ дляСито для думок
Моя подруга нашла очень хороший в Киеве на Осокорках около 13.
Но искала долго, была по 15 в ужасных.
Все зависит от места.
Дополнительно покупает лекарства, вот теперь еще памперсы сказали покупать.
Дедушка сперва возмущался (но он в деменции), сейчас доволен, на танцы ходит даже
Но искала долго, была по 15 в ужасных.
Все зависит от места.
Дополнительно покупает лекарства, вот теперь еще памперсы сказали покупать.
Дедушка сперва возмущался (но он в деменции), сейчас доволен, на танцы ходит даже
А не можете уточнить у подруги какой именно на Осокорках? Тоже подбираю отцу.
Сон і дрімота• 55 минут назад
Ответ дляСито для думок
Моя подруга нашла очень хороший в Киеве на Осокорках около 13.
Но искала долго, была по 15 в ужасных.
Все зависит от места.
Дополнительно покупает лекарства, вот теперь еще памперсы сказали покупать.
Дедушка сперва возмущался (но он в деменции), сейчас доволен, на танцы ходит даже
Но искала долго, была по 15 в ужасных.
Все зависит от места.
Дополнительно покупает лекарства, вот теперь еще памперсы сказали покупать.
Дедушка сперва возмущался (но он в деменции), сейчас доволен, на танцы ходит даже
А как называется, не подскажите?
НЛОша• 44 минуты назад
Ответ дляХлопаю ресницами
Болезнь. Рассеяный склероз, трубка из мочевика. Вредный характер, жутко неаккуратный (всегда был, а сейчас вообще)
нужен психиатр и препараты ему на постоянной основе...
1
автор
Хлопаю ресницами
• 27 минут назад
Ответ дляЗабрала і не сказала
Желаю вам терпения и благополучно найти лучший вариант для вашего папы.
Спасибо
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу