Хлопаю ресницами• 26 июня в 14:29

Будинок пристарілих, у кого є досвід

Бачу, не вивезу, треба такі послуги. У кого родичі жили в таких будинках, як воно? Чи нормальний догляд і ставлення? Може хтось порадить по Чернівцям?
автор Хлопаю ресницами • 26 июня в 20:10
Ответ дляМой завтрак
В державний заклад вашого батька не візьмуть, і слава Богу (для нього). Вам скажуть, що за наявності дітей в такі заклади не беруть. Вам залишається лише приватні заклади, які будуть коштувати набагато дорожче оренди 2-к квартири.
Взагалі у вас дивна ситуація - як неходяча мати і недієздатний батько піклуються про себе в селі? Де ні доступу до магазина з продуктами, ні води централізованої, незрозуміло що з опаленням. І лікарів теж нема. Справа ваша, але зі сторони ця ситуація виглядає абсурдною, і це при живій доньці. Ви подаєте дуже поганий приклад своєму сину.
Живуть у родичів. Село на Буковині. Ви б бачили ті села, є супермаркети. По лікарнях з батьком я вже місяць! І це ще й з ноутбуком бо гроші себе самі не зароблять Я чудовий приклад для сина. І з ним говоритиму про такі ситуації з підліткового віку
Як шось зі мною на старості - тільки пансіонат! Це моя категорична воля!

Магиня• 26 июня в 20:12
Ответ дляМой завтрак
Що люди тільки не придумають, щоб виправити себе. Колись я скарги приймала від мешканців таких закладів. Не дай Боже там опинитися! Нестерпні умови, нестача їжі, постійні знущання - і фізичні, і моральні, приниження. Знаєте чого люди просили? Евтаназії, померти. Але це ті, хто при пам´яті був, хто з деменцією - навряд чи зміг поскаржитися через що проходить.
Для того, щоб такого не сталося, потрібно ретельно обирати заклад, бажано щоб відгуки були від знайомих, а не з Інтернету. Я так і зробила - у закладі, в якому був мій батько, доглядали рідних моїх знайомих, я знала що до чого, плюс я сама щодня після роботи туди приїздила без попередження, проводила багато часу, туди приходили мої лікарі, оглядали батька у умови його проживання. Усе треба контролювати особисто. Звісно, якщо родичі залишають рідних в сумнівних закладах і не провідують їх, то може скластися описана Вами ситуація. А Вам раджу не не робити поспішних висновків не знаючи ситуації
автор Хлопаю ресницами • 26 июня в 20:15
Ответ дляМагиня
Дякую вам за підтримку. Бо ситуація дійсно ворогу не побажвєш. Це було в Києві? В рідному місті я теж знаю такий заклад від знайомих, у них там родичка. А тут немає у кого напитати. Яка ціна була за заклад, про який ви кажете і як давно?
Магиня• 26 июня в 20:29
Ответ дляХлопаю ресницами
Заклад під Києвом, 2021 рік. Підгузники, лікарі, медикаменти, одноразові рукавички, серветки вологі та сухі - купую окремо за свій рахунок, вони там економно усе використовують. Пансіонат коштував 12 тис грн на місяць,. До цього мала досвід з наймом доглядальниці (сідєлки) - коштів йшло втричі більше, вона постійно скаржилася (у батька була деменція), розхід гігієнічних матеріалів був непомірний, а толку не дуже, не раз я приходила зненацька і бачила, що батько лежав то мокрий, то води біля нього не було, то тиск вона забула йому поміряти, то таблетки не змогла дати. Це я розповідаю до того, що багато хто Вам радить найняти доглядальницю. Хорошу знайти дуже важко, і я вважаю, що ці експерименти з підбором доглядальниці ніяк не на користь тому, за ким потрібен догляд.
У пансіонаті коли б я не приїхала мій батько був чистий, сухий, на чистій сухій постелі, ситий, пив чисту воду скільки хотів, вчасно давали ліки. Єдине на що він скаржився, що хоче курити, в йому не дозволяють (бо не можна через проблеми з серцем)
автор Хлопаю ресницами • 26 июня в 20:38
Ответ дляМагиня
Шикарний заклад і достойна старість! Значно краще ніж гробити всю родину і мучатись всім зато по совісті
Магиня• 26 июня в 20:43
Ответ дляХлопаю ресницами
По чиїй совісті? Ви не забезпечите такого догляду вдома, хіба якщо маєте медичну освіту і забезпечите цілодобовий медичний контроль, будете психіатром і ніде не працюватимете. А так тримати людину з розладами психіки в звичайній родині з дітьми, проблемами, де всі працюючі це знущання із хворого, і з родини, про дітей взагалі промовчу
автор Хлопаю ресницами • 26 июня в 20:46
Ответ дляМагиня
Ну мені тут вже написади що це ганьба при живій донці в рансіонат і я дахливтй приклад подаю своїй дитині. Мама моя теж проти і як це так можна (зараз йде мова лише про догляд для тата). Тільки от совість у неї, а мінус життя у мене
Магиня• 26 июня в 21:21
Ответ дляХлопаю ресницами
Ганьба тримати хвору людину в родині, де по суті кожен займається своїми справами (навчання, робота), де немає постійного медичного нагляду.
Мого батька, наприклад, тричі на день вивозили на возику на вулицю, на чисте повітря, на охайну закриту безпечну територію, під наглядом, я після роботи приїздила і гуляла з ним там.
Вдома б я такого забезпечити не змогла, в кращому випадку інколи ненадовго вивозила б на вулицю, бо побутові проблеми поглинули б увесь вільний час після роботи. І це тільки один момент, а їх багато.
Проте по логіці деяких дописувачів тут, я б вчинила по совісті, якби зачинила батька з деменцією на восьмому поверсі, а сама б пішла на роботу, а потім після роботи втомлена тягла б його у возику по сходах без пандуса (хрущівка) на вулицю гуляти ненадовго, бо потім мусила готувати їсти, займатися пранням, прибиранням, а потім падала замертво спати. Про яке там ще спілкування могла йти мова. Це все на що б мене вистачило, чесно
Залетна Я тут• 26 июня в 21:51
Ответ дляХлопаю ресницами
Вы молодец.
Не слушайте её, она хочет быть доброй чужими руками.
В двушке и со здоровыми родичами с ума сойдешь. А с больными и подавно...