Роза в вазі• 1 час назад
Що ти за мама така? - якби чоловік при дітях вам таке сказав- це нормально?
З претензією шо я дитині купила морозиво в 4 роки
Це садить підшлункову, він же морозиво не їсть кожного дня. Останній раз тиждень тому
Але мене це обурило, прийшла додому повикидала чоловіка чіпси , які він собі купив і пиво, забрала джостіки від плейстейшина
Буду хорошою мамою для всіх
Love_Love_Love_• 1 час назад
Чому ви просто не зеяли з нього штани і не надавали ременем по сраці і в кут не поставили?
Наша взяла• 1 час назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Я думала після штанів буде мінет
Роза в вазі
• 1 час назад
Ответ дляLena24101987
Тюююю
Сказали б- НАЙКРАЩА МАМА, якщо ти не знав;)
Мені плакати хочеться.. що мене так обесцінуюють
Тень льва• 1 час назад
Ответ дляРоза в вазі
Да,это абсолютно неблагодарный труд
Love_Love_Love_• 1 час назад
Ответ дляНаша взяла
Я думала після штанів буде мінет
Мама мінети не робить
Роза в вазі
• 1 час назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Мама мінети не робить
Це він каже шо я погана мама для своїх дітей
ГонУрова дівка• 1 час назад
Ответ дляРоза в вазі
Ну так закройте ему рот
Сядьте на лицо
Наша взяла• 1 час назад
Ответ дляРоза в вазі
Запам´ятайте: ніхто і ніколи вас не оцінить, як ви себе цінуватиме, ніхто про вас не потурбується, як ви про себе турбуватиметесь, і ніхто вас не любитиме так, як ви себе.
А про свого чоловіка робіть висновки.
Дуже дуже вумна• 1 час назад
Ответ дляРоза в вазі
Вам головне, щоб ваші діти вас цінили і любили !
Сьогодні один чоловік, а завтра -інший;)
Ви самі іще себе маєте цінувати. Маєте бути впевнені у своїх діях! Купили то купили! Це ж морозиво, а не ціанистий калій))))
Іще ні одна мама (нормальна) своїй дитині не нашкодила ;)
Обіймаю
Малая Налегке• 1 час назад
Тю. Почему ребенку в 4 года нельзя раз в неделю поесть мороженое, тем более в жару?
Странный он у вас, однако. Я бы послала нах и жила себе спокойно дальше
Наполеон Бонапарт• 1 час назад
Конечно вы самая лучшая мама! Такие претензии и ещё при детях это не самый лучший поступок.
Ну а по поводу мороженого. У моего ребёнка проблемы с поджелудочной с детства. Так вот к мороженому мы относимся очень осторожно потому что это действительно очень опасное лакомство. Если есть проблемы конечно.
И особенно тяжело это переносится в жару.
Сын уже подросток и до сих пор есть правило: мороженое, молоко, сладкое с кремом ограничиваем.
А если жара больше 30 градусов- полностью исключаем!
Возможно у мужа есть опыт такой неприятный. Но это должно обсуждаться между вами и без оценки вас.