Невісточка ж• 13 июля в 09:15

Іспанія Коста Бланка

Чи можна в цьому регіоні в кінці вересня - початок жовтня аідпочити тиждень в 5* готелі двом за 150 тис?
ОливьЕЖечка• 13 июля в 09:17
Про 5 не знаю, 4 точно можно

Турагенція Tourdream• 13 июля в 10:53
Автор, у цей період можна. Але майте на увазі, що у тому регіоні не так багато готелів категорії 5*
автор Невісточка ж • 13 июля в 14:16
Ответ дляТурагенція Tourdream
Дякую. Підкажіть, бо часто читаю тут, що Ви буваєте в Іспанії. Море на початку жовтня на Коста Бланці ше тепле? Зокрема, розглядаю містечко Алтею.
Турагенція Tourdream• 13 июля в 15:07
Ответ дляНевісточка ж
Так, це південний регіон і море ще тепле у цей період.
Я особисто відпочивала у першій декаді жовтня у Аліканте, море було десь +25.
автор Невісточка ж • 13 июля в 15:58
Ответ дляТурагенція Tourdream
Щиро дякую за допомогу.
Турагенція Tourdream• 13 июля в 16:11
Ответ дляНевісточка ж
Щиро дякую за допомогу.
Вдалого вибору та гарного відпочинку ))