Грабля• вчера в 19:24
Хто звертався до психолога чи психотерапевта у дорослому віці?
Порекомендуйте спеціаліста, який працює онлайн, якщо вам це дійсно допомогло. Ні, в мене немає жодного розладу особистості, але хочеться жити, мінізувавши тривожність і не носити камінь на душі
Научительница• вчера в 19:28
Мені чат GPT більше подобається. Інформації більше без чужих емоцій та історій.
Бабульція• вчера в 19:28
Мене до психіатра відправив терапевт. Пила ліки. Перед цим було багато аналізів. Психолог мені не треба був. Вам поговорити треба, чи є якісь додаткові скарги. Подруга ходить до психолога, їй саме поговорити. Легше так. Але вона там щось 1,5к вартувала ще декілько років тому. Могу спитати, якщо треба
ТаЕщеОптимистка• вчера в 19:28
У меня было 3 психотерапевта, не психолога. Детская травма, тревожность, навязчивые мысли. Помог чат джпт
Грабля
• вчера в 19:29
Ответ дляБабульція
Будь - ласка, тільки якщо приймає дистанційно
Бабульція• вчера в 19:29
Ответ дляГрабля
Добре, зара
Бабульція• вчера в 19:31
Ответ дляГрабля
Nano.psy
Інста. Не знаю, наскільки вона гарний спеціаліст. Подруга ходить
Грабля
• вчера в 19:32
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Я йому задала це питання, відправив до психолога. Чи треба задавати якісь конкретні питання?
Пьяная вишня• вчера в 19:33
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Помогли?
Грабля
• вчера в 19:35
Ответ дляБабульція
Nano.psy
Дякую
Грабля
• вчера в 19:41
Ответ дляОтчебучкина
Откуда знаете, что нет розладу?
Думаю, такий тип характеру
МУСЯкомарова• вчера в 19:44
Я хотіла записатися онлайн. Але консультація 4000, але той лікар ліки не виписує- ну я так собі подумала нахуа мені такій психіатр
Сокодавка ще та• вчера в 20:17
Ответ дляБабульція
автор про психолога спрашивал
Бабульція• вчера в 21:58
Ответ дляСокодавка ще та
автор про психолога спрашивал
Я дала ей психолога
ТаЕщеОптимистка• 2 часа назад
Ответ дляГрабля
Пишете свою проблему и что вы хотели бы, чтобы он попробовал с вами поработать над вопросом. Он даёт задания, упражнения, литературу. Мне было легче с чатом потому что он больше знает, чем врач, я не стеснялась что обо мне подумают, работа ежедневная, а не раз в неделю. Потому что много мыслей и вопросов было и час в неделю это до пенсии можно разбирать. Я уже молчу, что чат бесплатный, а один из психотерапевтов, кандидат всего что можно, просто засыпал от скуки за мои 2000 грн
ТаЕщеОптимистка• 2 часа назад
Ответ дляПьяная вишня
Помогли?
Психотерапевт указала на проблему, где копать и что причина моего состояния. Дальше я работала с чатом