Прилипало• вчера в 21:31
Які у вас традиції на вихідні?
Що ви робите обовязково. Чи обовʼязково не робите
СКИБИДЫШь• вчера в 21:32
Ответ дляВундерКІНГ
В субботу едим за покупками с мужем, на неделю.
та ні-спочатку ви їдете, а потім вже їсте :-)))))
Попразендовна• вчера в 21:33
Ответ дляВундерКІНГ
Вы едите только по субботам? То, что купили? Может, немножко больше покупать и не голодать.
Розумна Губка• вчера в 21:34
Ответ дляПопразендовна
Интервальное голодание
Докладальниця• вчера в 21:34
В п´ятницю з чоловіком робимо коктейлі, п´ємо джин, готуємо на суботу, щоб в суботу не стояти у плити, прибираємо, куримо кал´ян, п´ятниця улюблений вечір наш
Туся муся• вчера в 21:39
У нас каждый выходной как маленький отпуск, в настоящий не ездим, поэтому стараемся извлечь максимум из выходных.
Завтра до обеда идём в бассейн, потом поедем в ресторан и погуляем.
Попразендовна• вчера в 21:38
Ответ дляТуся муся
А куда в ресторане ехать будете? На кухню или в дамскую комнату носики пудрить?
АгатаХристя• вчера в 21:41
В п´ятницю їдемо в гори на дачу
В понеділок зранку назад у Львів
А там достатньо різних розваг
В понеділок зранку назад у Львів
А там достатньо різних розваг
парИла я парИла• вчера в 21:47
Ответ дляРозумна Губка
Вискарь пью
У мене кожний вечір традиційний ..
Мороженная курица• вчера в 21:49
Я працюю. Сама собі створюю графік і вихідна по понеділках та пятницях. У вихідні і працюється легше, і по понеділках відпочивати приємніше. Часто на базу відпочинку їздимо, людей менше, і ціна нижча в будні
Дякую_аж_підскакую• вчера в 21:50
Не прибираю, не напрягаюсь. Способи відпочити різні можуть бути
З вишневого садка• 2 часа назад
не виходжу с квартири) в пятницю ввечері повертаюсь з роботи, а в понеділок зранку на неї іду - всі вихідні проводжу в хаті, це мій супер релакс