Калинові вуста• 1 час назад
Повернулися б?
Змінила чотири місяці тому роботу. Робота фізично важка,покоївка в готелі.
Теперішня робота фізично легша, але морально вимотує дуже. Колектив маленький і якийсь "дитячий".
На попередній роботі колектив великий ,але фізично важче.
Що робити?
Крошечка-хаврошечка• 1 час назад
Сидеть на новой работе и аклиматезироваться. Годы не идут вспять, чем дальше, тем более ’дитячих’ коллективов будете встречать.
Калинові вуста
• 56 минут назад
Ответ дляА я нівроку
ну, дитячий не гадючий
Два в одному.
Мені потрібно у вівторок до лікаря, чекала три місяці, попередила на роботі заздалегідь, сьогодні бачу, що я працюю, а дві інші колеги вихідні
Сорока-ворона• 38 минут назад
Ответ дляКалинові вуста
Два в одному.
Шукайте щось третє.
У мене на роботі зараз 2/3 колективу молодші за мене. Але колектив гарний.