Фляшунька• 23 июня в 22:38

Девочки, сегодня был лучший секс в моей жизни

Поехали в командировку с коллегой, и уединились . Он меня так трахал, минут 40 наверное
КвартираЧья• 23 июня в 22:39
Настільки кращий що є сили тут пописувати

Пенек Возмездия• 23 июня в 22:39
Не стерлись?
КвартираЧья• 23 июня в 22:40
Проблемна еякуляція
Кусачая Я• 23 июня в 22:41
40 хвилин? Він імпотент? Не міг так довго кінчити?
КвартираЧья• 23 июня в 22:42
Ответ дляКусачая Я
Є ще інші цікаві причини такого
Семенівни сусідка• 23 июня в 22:48
Это просто сериал какой-то. Жаль, комедии не люблю
Попа как у Кардашьян• 23 июня в 22:48
Искренне за Вас рада! Честно!
Диверсификация• 23 июня в 22:51
не мозк надеюсь???)))
Доктор Варвар• 23 июня в 22:54
Снова этот дрочер никак не уймется🤢

Пригощаю кашею• 23 июня в 23:02
Что 40 минут и лучший секс?
Не ночь в 40 минут??
Только вагинальный секс?

Ну я не поверю что это женщина написала)
Единая страна!• 23 июня в 23:03
Ответ дляСеменівни сусідка
Кстати, надо фильм какой-то посмотреть.
Продаю витрішки• 23 июня в 23:04
Автор,ничего не понятнА.40 минут с прелюдией или уже (кошмар)после неё?
Диверсификация• 23 июня в 23:07
Ответ дляПродаю витрішки
с прелюдией на советчице и перекуром после литра смаги)))
df364tye3• 23 июня в 23:09
хоть какая то позитивная новость ,,,
всего вам самого, самого ,,,
командировка не закончилась ,,,
ДелиВерка• 23 июня в 23:29
Ответ дляПродаю витрішки
а чого кошмар? я теж люблю довгий секс, що за 10-15 хв можна встигнути....
Продаю витрішки• 23 июня в 23:41
Ответ дляДелиВерка
40 минут юзать туда/сюда?Вы как ходите после этого?
Фізик-ядерщик заочно• 23 июня в 23:47
У нас с вами разное понимание лучшего секса…
ДелиВерка• 24 июня в 00:02
Ответ дляПродаю витрішки
Зміна поз, зміна видів сексу. В мене декілька оргазмів. Яка причина після того не ходити неясно. Наоборот кайфово ж.
Продаю витрішки• 24 июня в 00:26
Ответ дляДелиВерка
Мужчине для достижения оргазма нужно минут 10,женщине 15 это если с прелюдией.40 минут это у мужчины явные проблемы

ДелиВерка• 24 июня в 00:43
Ответ дляПродаю витрішки
Тобто варіанту, що в жінки декілька оргазмів не допускаєте? Яким чином за 10-15 хв можна встигнути різні пози, різні види сексу, іграшки18 і так далі? Якщо кайфовтаи від сексу як від процесу то і 2 години можна ним займатися... Я люблю довгий різноманітний секс, а не оце швиденько присунув в місіонерській позі, скінчив. Все. Який прикол такого сексу? Відбути подружні зобов´язання?
БезПаспортаНеПродаю• 24 июня в 00:49
Ответ дляКвартираЧья
Є ще інші цікаві причини такого
Наркоман, наприклад.
Чи алкаш
Продаю витрішки• 24 июня в 02:00
Ответ дляДелиВерка
Та можно хоть и всю ночь.При чем здесь вы со своими оргазмами?Нормальный здоровый мужик 40 минут терпеть не может!
ДелиВерка• 24 июня в 03:58
Ответ дляПродаю витрішки
Це не так. Мій сексуальний досвід свідчить про протилежне.
Можу погодитися з тим, що є чоловіки котрим важко довго, особливо коли молодий чи давно не було сексу, чи просто перезбудився. Але купа чоловіків можуть контролювати себе і мати довгий секс - це не є ознакою хвороби чи ненормальності.
Є залежність від віку - що теж є нормою, а не хворобою. Старші чоловіки мають нижчий рівень збудження і можуть довше ніж 20-річні. Зато 20-річні швидше відновлюються і можуть декілька разів (не підряд, але доволі швидко) У старших 4-5 разів за ніч чи хоча б за добу, то вже виняток (але є і такі теж).