Инста_Богиня• вчера в 10:35
Що їсте зранку?
Хто трохи товстенький. Наприклад як я. Але в деяких місцях. Ноги вверху. Руки теж. Талія ще є.
І апетиту нема. Мʼяса щось взагалі не хочеться. Макарони, каші, хліб поправляють. Що в вас з білків? Яйця, риба? А солодке взагалі чи їсте?
Мені 52.
Инста_Богиня
• вчера в 11:26
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Я теж не їм солодку вівсянку та й сирники. Вівсянка із сиром або з маслом, сирники із зеленню)))
Солені сирники?
Сегодня я не я• вчера в 11:49
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
так само
Сегодня я не я• вчера в 11:49
Ответ дляБабка-байкерша
Сладкая на молоке, любая молочная у нас сладкая. На воде только соленая, тоже люблю просто с маслом
Так, на молоці солодка, на воді солона
Срочнокпсихологу• вчера в 11:55
Ответ дляИнста_Богиня
Солені сирники?
Так. Це дуже смачно. З зеленню ще.
Спробуйте якось.
Мамина квіточка• вчера в 12:08
Ответ дляиванюся
Доела почти)) Овсяноблин с Филадельфией лайт и ветчиной + кофе.
Какой у вас красивый тоненький овсяноблин, у меня такие страшные толстые получаются 😄
АБВГДейка• вчера в 23:10
Ответ дляИнста_Богиня
А вони що радили?
Я десь 74. Ріст 168
Плотный завтрак