Я_канеша_извиняюсь• вчера в 20:28

Какой запах духов носила ваша мама и вы его до сих пор узнаёте?

Мой завтрак• вчера в 20:55
Ответ дляТрільчиха
Анаис Анаис
Да

Кава з адреналіном• вчера в 20:58
Ответ дляТрільчиха
Красный то Амор Амор, белый Анаис Анаис.
Аа.. сорян)) да, амор амор)
одиночка• вчера в 20:58
Моя мама понятия не имела о существовании этих всех перечисленных ароматов. За всю жизнь купила по случаю флакон Тайны рижанки и то пользовалась ими я .
Дона Ко Ко• вчера в 20:58
Rochas Mystere
Варто очі заплющити і я згадую той аромат, і матовий скляний флакон, і чорний лак коробки. Ах, як це було вишукано і доросло) купила собі на вінтажах мініатюру, але воно не то….(
Потринділиця• вчера в 21:13
,, Красная Москва’ любила
Аноним_• вчера в 21:27
Ответ дляДона Ко Ко
Rochas Mystere
У мене такі були. Які ж вони класнючі!
Не боюся осуду• вчера в 21:32
Ми жили бідно, але мама іноді купувала собі парфуми. Пам´ятаю Бить может флакон ( дуже мені подобався саме флакон). Ще Дзинтарс Крістіна і ще якийсь ( там номери були, Кокетка здається). І ще пам´ятаю у 90-ті був чи то сувенір, скляна квітка, а у середині пробірка з парфумом. На жаль, всі флакони мама викидала. Я б зараз із задоволенням їх собі забрала б як згадку.
Невловимий Джо• вчера в 21:57
Клима- запах моей бабушки. Маме моей 57, в моем детстве у нее было кензо, дг лайт блу и коко мадемуазель
ЯяяКакаджамбо• вчера в 22:10
Шахерезада, червона москва. Можливо ще щось було, не пам´ятаю назв. Мамі 77, якщо що

Котомафия• вчера в 22:27
Пуазон, Шалимар,Еспахан,Коко
годовасик• вчера в 22:34
Багато було парфумів.Кліма і Фіджі і Папіллон, впізнаваємі і найулюбленіші для мене це Далі, їх навіть купила.
Баба на горошині• вчера в 23:09
Парфуми миколаївських’ Алих парусов’
Асоль, Росинка, Шахрезада тощо
Мама там працювала, і було багато вдома цих флакончиків
Мамі зараз 71
Не зацілована• 2 часа назад
Ответ длягодовасик
Далі був в моєї хресної мами, коли ми приходили в гості, я любила розглядати, що стоїть на її туалетному столику)
А в моєї мами були Сардонікс (не знаю, котрий з трьох видів, про які пише Гугл).
spain2406• 2 часа назад
Ответ дляНепонятно
Фиджи
И моя.