Не за Будка• 2 часа назад

Есть фраза, которую говорили родители или бабушка, над которой вы смеялись

а теперь сами повторяете?
Гуру троллинга• 2 часа назад
Только б не было войны
Бабушки говорили всегда. Мне казалось, ну какая, блин война!

Карамбулкул• 2 часа назад
Ні над чим не сміялась. Згадала, Соса Сола, сама так не говорю)
Карамбулкул• 2 часа назад
Ответ дляГуру троллинга
Только б не было войны
І ця фраза Вас смішила?
Форточка• 2 часа назад
Ніколи не май споаву з москалями, донцю Ніколи, будеш виділа що вони ти зроблят! То є страшні люди
Love_Love_Love_• 2 часа назад
Ответ дляКарамбулкул
І ця фраза Вас смішила?
Іі не смішила фраза, їй смішно було що бабця говорить нісенітниці , невже не ясно?
Стрекозей• 2 часа назад
’закругляйся, пора спать’, в детстве смеялась, ну как можно закруглиться? А теперь и своей дочери говорю, чтоб она закруглялась ( заканчивала свои дела) и готовилась ко сну.
Боневтікла• 2 часа назад
Багато таких фраз, але сходу не згадаю
Карамбулкул• 2 часа назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Не ясно. Сміятися зі страхів людини, що пройшла війну? Моя бабуся теж так говорила, чомусь мені було не смішно, хоч теж не вірилось в війну.
Love_Love_Love_• 2 часа назад
Ответ дляКарамбулкул
Ви дура?

Карамбулкул• 2 часа назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви дура?
Офіційного діагнозу не маю. А Ви?
Борисфенка• 2 часа назад
Сім год мак не родив, і голоду не було
З-за дурної голови біда ногам
Зарікалася свиня гівна не їсти
Гуртове-чортове

Ще багатенно інших.
МатьЧасть• 2 часа назад
Моя бабушка тоже так говорила (
Борисфенка• 2 часа назад
Купив би й вола, тільки жопа гола
Наварила Нуця, що не хоче їсти й цюця
Телефон Рубика• 1 час назад
Ответ дляСтрекозей
Ах, вот кто виноват в закруглении углов)!!
Гуру троллинга• 1 час назад
Ответ дляКарамбулкул
І ця фраза Вас смішила?
Дивувала, дратувала, смішила, так. Для мене тоді війна - це хлопці у дворі з палкою-автоматом і схованки ’партизанів’.
Не заморочуйтеся так сильно, пані)
Леді Душка• 1 час назад
дурна голова ногам покою не дає. Тепер сама про себе таке думаю
Леді Душка• 1 час назад
Буде тобі 30...40... будеш таке робити
Мишка-шалунишка• 1 час назад
’Як пердя по ярмаці’ это смешило, а еще, слово макитра смешило.
Пиранька• 26 минут назад
-за дурної голови ногам спокою нема
-жалко викинути, та й гидко з´їсти

останню фразу мало хто зрозуміє ))

-в неї (в нього) мабуть під порогом собака свячений закопаний

кому цікаво-поясню зміст )))