ПушАпница• вчера в 16:55
Кому вы доверяете так же, как себе?
Кому вы доверяете так же,как себе?
Начну с себя.Сестре.Она мой самый верный и преданный друг и это самое лучшее,что сделали мои родители..
Не гавкаю- но охраняю• вчера в 16:59
Я і собі не довіряю. 10 раз перевіряю чи двері закриті, чи газ виключений)
Дівчина Гілмор• вчера в 17:00
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
🤝 сестра
ПушАпница
• вчера в 17:05
Ответ дляСкумбріяП8
Я і собі не дуже довіряю
ахахаааааа,а у меня сестра еще паралельно мой личный психотерапевт и она ни единого раза не ошиблась и всё время смеётся,что я единственная у кого здоровая психика и мне многие вещи даже в голову не приходят
Снегурочко• вчера в 18:37
Ответ дляСонячнаДівка
Сестрі, брату і його дружині, чоловіку.
Ви чи наївна, чи дурна, вибачте.
Снегурочко• вчера в 18:37
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Я така ж сама. Це тривожність(
СонячнаДівка• вчера в 18:38
Ответ дляСнегурочко
Ви чи наївна, чи дурна, вибачте.
Ви не знаєте ні мене, ні моїх рідних. Щоб таке стверджувати та переходити на особистості.
Снегурочко• вчера в 18:40
Ответ дляСонячнаДівка
Ще раз перепрошую. Головне, щоб ви їх добре знали ( а брати, і тим більше їх дружини пізнаються при поділі майна, а чоловік у труднощах).
СонячнаДівка• вчера в 18:43
Ответ дляСнегурочко
Майно, вірніше гроші від нього вже чесно розділили, без претензій, без нічого. Ми занадто багато разом пройшли, щоб руйнувати відносини. Підтримка і допомога була і буде завжди у нас.
Ну чоловік ще можливо...
Не гавкаю- но охраняю• вчера в 19:10
Ответ дляСнегурочко
Я така ж сама. Це тривожність(
Дякую. Знаю. Лікуюся
Не гавкаю- но охраняю• вчера в 19:10
Ответ дляДівчина Гілмор
🤝 сестра
Тривожність це. Зараз лікуюся. Вже проходить
Снегурочко• вчера в 19:26
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Дякую. Знаю. Лікуюся
А підкажіть, будь ласка, як лікуєтесь. Мені це теж треба, щоб хоть трохи зменшити тривожність.
Не гавкаю- но охраняю• вчера в 20:15
Ответ дляСнегурочко
Антидепресанти допомагають дуже. В критичні моменти коли обстріл використовую гідазепам, ті що під язик. Все це по рецепту. Сходила до психіатра і він все підібрав під мій стан. Тепер живу як новенька