Зажуженная Жужжа• сегодня в 04:29
Сусіди вилили склянку чогось підозрілого о 3й ночі
Схоже що якусь хімію - сильне роздратування горла и носа.
От як з такими паскудами можна жити в суспільстві? Я їх ніби не чіпаю, хоча вони бісяться як дикуни від того що я дерево з вікна вдень поливаю і дітей їх ганяю щоб не сцяли прямо під вікнами. Тобто я поливаю чистою водою і для чогось позитивного, хочу щоб було гарно і порядок, а вони від того бісяться наче в них самих мозок з 7 років так і не виріс, а тепер ще й навмисно тупо труять. Вночі, щоб ніхто не бачив. Виродки. Це ж таке не придумаєш, як бидлота робить.
Це не жарт, реальна ситуація. Київ. Поганий район.
Що робити?
Зажуженная Жужжа
• сегодня в 05:30
Ответ дляЗубная фея
Камеру установите. Где разлили?
Під вікна вилили. Неможна в Україні встановлювати камери в місцях загального користування, а це багатоквартирний будинок.
Зажуженная Жужжа
• сегодня в 05:32
Ответ дляМеломанка Маланка
Закрыть окна
Я-то закрила, бо дихати неможливо. А тепер думаю, це ж дебіли ще вуличних котів і птахів потруять.
Зажуженная Жужжа
• сегодня в 06:22
Ответ дляКидстаффовна
Вы сами им пример и подали с окна поливать из чашки дерево.
Як можна порівнювати поливати чистою водою і виливати якусь отруйну хімію? Я не з чашки поливаю. І не посеред ночі.
Кидстаффовна• сегодня в 06:41
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Они не в курсе что у вас в чашке ,, любой адекватный человек сочтет странным полив дерева из чашки из окна. Спустились и полили с ведра как нормальные люди
Зажуженная Жужжа
• сегодня в 06:45
Ответ дляКидстаффовна
У вас якийсь пунктик про чашку. Ще раз: я поливаю не з чашки. Я якраз поливаю з відра. Я на першому поверсі, тож нікому знизу не заважаю. Окрім зовсім дебілів, яких не вчили під вікнами не лазити і не сцяти.
Зажуженная Жужжа
• сегодня в 06:48
Ответ дляСоветчица Года
То есть, поливать деревья из окна это норм?
А що в цьому не норм? Перший поверх. Літо, спека, ще й від пожеж багато пилу і забруднень (війна як не як).
Криниця щастя• 2 часа назад
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Уявила- відкривається вікно, і жіночка з вікна на вулицю з розмаху (бо інакше не вийде) з відра якусь воду виливає.
У сторонніх враження що якісь помиї. Тому що поливають або виходячи з дому, (тим паче що з першого поверху йти не далеко), або зі шланга.
Советчица Года• 2 часа назад
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Это странно. Вы из окна достаете полить дерево? Вам тяжело выйти и полить деревья под корень?
Кидстаффовна• 2 часа назад
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Удалено администрацией...
наКоблучках• 1 час назад
Ответ дляМеломанка Маланка
Закрыть окна
почему закрывать окна из за уродов?
Зажуженная Жужжа
• 1 час назад
Ответ дляКриниця щастя
У сторонніх є 2 варіанти: 1) увімкнути нарешті мізки і зрозуміти що поганого собі під вікна житель першого поверху виливати не буде, бо потім тим всім доведеться дихати! Це також одна з причин, чому люди з першого поверху не люблять коли під вікнами сцють - нам це потім смердить, а гівнюкам, які надзюрили і втекли на свій верхній поверх - ні.
2) Підійти і запитати. Це не кудись на десятий кричати і не посеред ночі, досить просто підійти поруч і поговорити, замість вигадування якогось маразму. І взагалі помиї б смерділи, якщо ви пройшли повз і не смердить, то чого ви вигадуєте що там мають бути саме помиї? По собі судите? А от не треба.
Мені якщо виходити, то йти насправді далеко, бо вікна виходять не біля входу. Треба тоді з відром обходити весь будинок. Шлангу в мене немає. Для квартири знадобився б надто довгий шланг, в мене немає зайвих коштів. А з вулиці шлангом користуватись не можна - підняли тарифи, ще почнуть кричати що весь будинок має платити за той шланг. А з квартири це виключно моя вода, я за неї плачу, маю право виливати. Під чужі вікна так само неможна.
наКоблучках• 1 час назад
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Так , ви праві( тут якісь дури коментують
наКоблучках• 1 час назад
Ответ дляКриниця щастя
ох і дура ти
Криниця щастя• 1 час назад
Ответ дляЗажуженная Жужжа
На вулиці як раз є кран для поливу рослин. І шланг теж. У нас цим займається одна бабуся. Коли з ЖЕКу були питання - відповіли, що двірник або хтось ще не поливає, тому поливає ця бптуся. Ми за це платимо. За воду за полив теж, в договорі є такий пункт.
Ви теж так можете зробити, якщо поливаєте не лише одне дерево.
А лити воду з вікна відром це треш якщо чесно. У нас в будинку вже давно б на вас поскаржились.
Зажуженная Жужжа
• 1 час назад
Ответ дляКриниця щастя
Може у вас в будинку є. А в мене - немає. В моєму будинку ніхто ні за який полив платити не буде. Може у вас якісь особливі рослини, а в мене - ні. Це більш в моїх інтересах, бо ще раз, мені на першому тим дихати, іншим взагалі фіолетово чи є там взагалі якесь дерево чи ні, чи є відчуття якогось пилу чи ні. Клумби в мене під вікнами немає.
Яким чином це треш? Я не з десятого поверху поливаю кудись у вікна сусідів, а виключно під своїми. А сцяти під вікнами це не треш? А хімікати посеред ночі виливати це не треш? Куди мені поскаржитись?
Криниця щастя• 1 час назад
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Звідки знаєте що то було?
Може там теж вода наприклад з добривом.
Доречі, це ж вам мабуть так натякають, що ви дістали таким подивом. Не думали про це?
В клумба у нас звичайна і будинок теж. Якісь чорнобривці ростуть і пару кущиків типу верби.
Може там теж вода наприклад з добривом.
Зажуженная Жужжа
• 1 час назад
Ответ дляКриниця щастя
Звідки знаєте що то було?
Може там теж вода наприклад з добривом.
А ви з тих, хто або не вміє читати, або прикидається що не вміє аби тільки свою думку продавити... Якщо в мене при відкритому вікні починається алергічна реакція - горло дере і ніс закладає, не можу дихати, а при зачиненому це все припиняється, то що я маю думати? Від простої води такого ефекту немає.
А мене дістали ті, хто сцить і кричить під вікнами, а давайте я піду їх отрую щоб про це натякнути? Ви в своєму взагалі розумі?
Я так здогадуюсь що немає сенсу питати чим саме вам і їм так сильно не подобається полив. Їх він ніяк не чіпає.
А_мій_самий_самий• 1 час назад
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Автор, мабуть той, хто не жив на першому поверсі Вас не зрозуміє - я жила і в повній мірі розумію про що Ви. Навіть те що Чи написали - це маленька частина незручностей першого поверху, але якщо по темі - тут потрібно індивідуальний підхід в залежності від того з ким маєте справу. В моєму подібному випадку досить було прооратись матами на всю сімейку - вони інакше не зрозуміли і наступні 15 років вони мене обходили стороною
А_мій_самий_самий• 1 час назад
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Так, особливо раннього ранку у вихідні хтось гуляє з собачкою і вирішує зателефонувати кумі і стоїть під відчиненим вікном, або з таким же собачником
Советчица Года• 1 час назад
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Вы там все какие- то притрушенные. А вы еще и мнительная истеричка. Не знаете что соседи вылили, может они тоже поливали деревья, как и вы, из окна, но вам плохо.
Зажуженная Жужжа
• 57 минут назад
Ответ дляА_мій_самий_самий
1) Людина, що гуляє з собачкою буде стояти на дорозі, а не прямо під вікном. 2) Я не поливаю якщо бачу що хтось з собачників проходить повз. 3) Кумі нормальні люди дзвонять в тиші власної квартири, а не на вулиці, де в принципі шумно, і тим паче не під вікнами будинку, де їх розмову чути іншій людині, яка просто в себе вдома знаходиться (так, любителів поговорити дуже чутно).
Ви так і продовжуєте шукати привід виставити мене злим порушником і виправдати якихось кінчених, які вважають що нормально виливати хімікати просто у вікно. Це ви вилили хімію?
Ви так і не відповіли на моє питання - якщо мені хтось інший не подобається, наприклад ваша кума дуже голосно розмовляє, мені її намагатися труїти? Ну, це з вашої точки зору нормальний підхід? То до вас це також можна застосувати?
Зажуженная Жужжа
• 55 минут назад
Ответ дляСоветчица Года
В мене алергічна реакція, яка категорично не могла б з´явитись від простої води. Яких вам ще треба доказів, що так, хтось вилив якусь некорисно для здоров´я хімію? Якщо навіть в людини така реакція на випаровування, то що ця хімія могла зробити будь-якій інший живій істоті? Можна думати не тільки про свою власну дупу? О третій годині ночі ніхто нічого не поливає. Мені погано не психологічно, а фізично.
Советчица Года• 52 минуты назад
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Мне кажется, это психосоматика. Вылили чашку на улице, вряд ли это количество могло так на вас повлиять.
Моей бабушке все время казалось что ее соседи травят через розетки).
Зажуженная Жужжа
• 34 минуты назад
Ответ дляСоветчица Года
Ні, це не психосоматика. Я ще не такого поважного віку як ваша бабуся, і для мене це не характерно щоб мені таке здавалося.