Чарівна патика• вчера в 17:25

Дитячий оперуючий травматолог

Дівчата, підкажіть, будь ласка, хорошого дитячого оперуючого травматолога, місто Київ. Дитині 13 років, перелом човноподібної кістки руки у декількох місцях.Не можемо знайти лікаря, який би взявся оперувати🥺
Бла бла бла• вчера в 17:29
Інститут ортопедії та травматології
Або 3 лікарня на Чорних Запорожців, відділення травми кисті, але умови там

ДА да да• вчера в 17:47
Ларін Олександр Олександрович в 2 дитячій на алішера навої, оперував сину складний перелам ліктя, все пройшло вдало, рука повернула повну функціональність, син спортсмен і йому це було дуже важливо
Украиночка• вчера в 17:49
https://helsi.me/doctor/ffd4e0fb-8b47-49f1-8b5e-7c...
перероблював за всіми ’крутими’ лікарями .золоті руки .але умови там пісець