Неробименінерви• Изменено 1 час назад
У похресниця ходить навшпиньках
Дитина 8 років. Ходить виключно навшпиньках, коли зупиняється ставить ногу на пʼяту.
Не знаю як делікатно сказати кумі, щоб вона звернула увагу.
і чи варто звертати?
Неробименінерви
• 1 час назад
Ответ дляМандолина Бу
Типа аутизм?
Розумна і адекватна дівчинка.
Говірлива і розвинута на свій вік.
Неробименінерви
• 1 час назад
Ответ дляРучки-Крючки
а до 8 років це нікого не хвилювало?
Я питала в 5 років.
Відповідь була : «Та на масаж треба поводити»
Пройшло 3 роки і з тих пір нічого не змінилося
руки_Крюги• 1 час назад
А что невролог сказал, что вам ответили про мнение врача? И педиатр тоже молчит?
Неробименінерви
• 1 час назад
Ответ дляХарчовий тріль
А ви думаєте вони не бачать як вона ходить?
Може вона думає, що це ок
Неробименінерви
• 1 час назад
Ответ дляруки_Крюги
Щоб невролог щось відповів, треба неврологу показати дитину.
Може бути ортопедія, так і неврологія.
Неробименінерви
• 1 час назад
Ответ дляТреба ось так
Якщо батькам пофіг, то ви причому?
Шкода дівча((
Таке хороше
Можливо ще можна виправити.
Але надія тане з кожним днем.
Таке хороше
Можливо ще можна виправити.
Але надія тане з кожним днем.
Блондинка у Законі• 1 час назад
У мене учень 11 класник вже в цьому році теж так ходить, родина дуже уважно до здоров´я, але цей дефект чомусь не виправили.
Неробименінерви
• 1 час назад
Ответ дляБлондинка у Законі
Вона навіть у взутті ходить так.
Це дуже дивно виглядає зі сторони
Харчовий тріль• 1 час назад
Ответ дляНеробименінерви
Може бути ортопедія, так і неврологія.
Ну д,обре, якщо це неврологія, як це лікується?
Блондинка у Законі• 1 час назад
Коли діти маленький це виглядає кумедно, але коли здоровий дядько так ходить, це вже на дуже
Неробименінерви
• 1 час назад
Ответ дляХарчовий тріль
Треба розтягувати ахілове сухожилля.
Може спеціальне взуття носити.
Я не знаю.
Якщо не займатися, то так і залишить та стане ще гірше.
Зязки важко зрушити коли зони росту закриті
Може спеціальне взуття носити.
Я не знаю.
Блондинка у Законі• 1 час назад
Ответ дляНеробименінерви
Вона навіть у взутті ходить так.
Це дуже дивно виглядає зі сторони
Хлопець теж. Але мені не зручно таке питати.
Неробименінерви
• 1 час назад
Ответ дляБлондинка у Законі
Вам от не соромно. Бо ви вчитель у нього сяк я зрозуміла.
У вас всі повноваження на таке запитання.
Блондинка у Законі• 1 час назад
Ответ дляНеробименінерви
Це не моя дитина, про таке не питають...
Потребую апгрейду• 1 час назад
Ответ дляНеробименінерви
Може бути ортопедія, так і неврологія.
Жах, що ж це за батьки???? Що дитина ходе на пальцях це ж давно було видно, вже тоді треба до невролога було бігти. Батьки тупі, чи їм просто на дитину пофігу.... Однак з двох(((
Грибной_Дождик• 1 час назад
Ответ дляБлондинка у Законі
Чого Ви вирішили, що воно виправляється? Мені 45 років, так само ходжу, маю інвалідність.
Потребую апгрейду• 1 час назад
Ответ дляХарчовий тріль
Значить це ок.
В яком сенсі ок??? Це дуже неприємно ок!!!
Блондинка у Законі• 1 час назад
Ответ дляГрибной_Дождик
Ну от
Неробименінерви
• 1 час назад
Ответ дляГрибной_Дождик
Який у вас діагноз?
Грибной_Дождик• 1 час назад
Ответ дляНеробименінерви
Який у вас діагноз?
ДЦП, легкий нижній парапарез.
Неробименінерви
• 1 час назад
Ответ дляГрибной_Дождик
ДЦП, легкий нижній парапарез.
Тільки такий прояв?
Як вам з цим живеться?
Чи можна підкорегувати?
Можливо оперативно?
Як вам з цим живеться?
Чи можна підкорегувати?
Можливо оперативно?
Харчовий тріль• 1 час назад
Ответ дляНеробименінерви
Треба розтягувати ахілове сухожилля.
Може спеціальне взуття носити.
Я не знаю.
Може спеціальне взуття носити.
Я не знаю.
Моя дитина також одну ногу ставить на носок а не на пятку і я б не хотіла щоб кожен зустрічний у мене щось питав чи не дай бог ще радив)
Блондинка у Законі• 1 час назад
Ходьба ребенка на носочках часто бывает временной нормой, если малыш только учится ходить, балуется или подражает взрослым, но иногда это указывает на повышенный тонус мышц, неврологические особенности или ортопедические проблемы.Когда это нормаВозраст до 2–3 лет, когда ребенок ходит на полной стопе большую часть времени, а на носочки встает лишь изредка во время игры или радости.Использование ходунков или прыгунков в прошлом, из-за чего мог закрепиться неправильный навык опоры.Когда нужно идти к врачуРебенку больше 2.5–3 лет, и он постоянно ходит на цыпочках, не опуская стопу на пятку.Малыш не может поставить ногу на всю стопу даже по просьбе взрослого.Появилась скованность в ногах, боли, отставание в речевом или моторном развитии.Признаки асимметрии: на одну ногу ребенок опирается полностью, а на другую — только на носок.Что можно сделать домаХодите босиком по безопасным неровным поверхностям (трава, песок, массажные коврики).Делайте легкий расслабляющий массаж стоп и голеней.Выполняйте в игровой форме упражнения на перекат стопы с пятки на носок и ходьбу на пятках.При любых сомнениях покажите ребенка детскому неврологу и ортопеду для точного осмотра.
Успокойся_Успокойся• 1 час назад
Ответ дляНеробименінерви
Треба розтягувати ахілове сухожилля.
Може спеціальне взуття носити.
Я не знаю.
Може спеціальне взуття носити.
Я не знаю.
у моего племянника такое, ему 8 лет.
мозг ’не видит’ пятку, не посылает импульс, что нога стояла на стопе.
Массажи, бассейны, обувь - не помогают.
Сейчас в Германии, предлагают операцию - подрезать сухожилия. Родители боятся..
К сожалению, это потом повлечет проблемы с осанкой и спиной.. Я бы сделала операцию, если есть такая возможность.
Массажи, бассейны, обувь - не помогают.