Плету корзинки• вчера в 20:10
Что там по обстрелу сегодня?
Мои ТГ каналы ничего конкретного не пишут.... Я уже 4 ночи ночевала не дома, надоело....
ЧупакабраЗеБест• вчера в 21:54
Ответ дляПатика-мотика
А я три ночи не дома за последние пять дней, это пздц
аг де вы? на отдыже где то?
НеГолосую• вчера в 22:01
Щось змінилося. Немає масових пусків шахедів, немає масового обстрілу ракетами.
Бʼють лише точково Київ, Одеса…
Притому наші дрони завдають щоночі удари по кацапам.
Яка цьому причина? І чого чекати далі?
Бʼють лише точково Київ, Одеса…
Яка цьому причина? І чого чекати далі?
Суцільна зрада• вчера в 22:02
❗️Протягом сьогоднішньої ночі/завтрашнього дня, ворог заплановані передислокації бортів Ту-95мс з ае. «Українка» на ае. «Оленья/Енгельс-2», ймовірно з метою до спорядження бортів крилатими ракетами Х-101, та з нанесенням масованого комбінованого удару по території України найближчим часом!
Когда тушки перегонят, тогда обстрел через день два
Суцільна зрада• вчера в 22:03
Ответ длямиссДавеча
Вождь выехал, так что вполне
Ну он ещё в субботу выехал
НеГолосую• вчера в 22:04
Ответ дляСуцільна зрада
А обстріл звідки іде? Хіба не з Оленья?
Суцільна зрада• вчера в 22:04
Ответ дляПульт от линолеума
Поштучно? Ну смотря куда конечно, в киев недавно и без тушек около 40 ракет баллистики , примерно за 40 минут, летело ((
Ну это разово, обычно массованные с тушками
Суцільна зрада• вчера в 22:07
Ответ дляНеГолосую
А обстріл звідки іде? Хіба не з Оленья?
Оленья, Энгельс
Но сейчас тушки не там, они на дальнем востоке
Нафаня Маня• вчера в 22:26
Ответ дляПатриоточка
Ну, в Киеве то такое, как по мне, хоть и прилетело пару раз рядом
де ви такі беретесь?
Нафаня Маня• вчера в 22:29
Ответ дляПатриоточка
Какие?
в Киеве то такое. если у вас такое, то есть районы, в которых прилетает уже не раз и мощно..
Патриоточка• вчера в 22:33
Ответ дляНафаня Маня
У меня окна выбивало 5+ раз и стены разрушены частично, без слов, Жуляны
Суцільна зрада• вчера в 22:46
Ответ дляПатриоточка
На Жуляны каждый обстрел летит, искренне сочувствую вам
Я тоже из Соломенского района
Патриоточка• вчера в 22:54
Ответ дляСуцільна зрада
Я тоже из Соломенского района
Это да, тут постоянно ’весело’
Суцільна зрада• вчера в 23:09
Щодо ночі.
Те, що писав вчора:
Незважаючи на те, що в русні готове балістичне озброєння у великій кількості для масованої атаки Києва, на мою думку, атака здійсниться вже разом із застосуванням стратегічної авіації рф Ту-95МС та Ту-160. А наразі не відмічено ознак, які свідчать про готовність «Тушок» вилетіти з бойовою місією цієї ночі.
Отож, протягом ночі можливі поодинокі балістичні удари по столиці / області із застосуванням С-400, а також можливе наближення ударних БпЛА.
🔴 Годину тому надійшло повідомлення, що ворог протягом 72 годин готує атаку із застосуванням стратегічної авіації рф. Тому завтра та післязавтра очікуються перельоти Ту-95МС у Європейську частину рф для подальшої атаки України.
Щодо іранських погроз. Загроза дійсно є, але потрібно буде більше бути уважними, якщо Туреччина та Грузія закриють свій повітряний простір, бо саме через ці країни до нас може долетіти та балістика. Ну і є ймовірність, що Туреччина може збити іранську балістику, як вона вже робила. Одна балістична ракета, яку може запустити Іран, співмірна з двома російськими «Іскандерами».
І, як обіцяв, про можливі кількості засобів ураження під час найближчої атаки:
Ворог може планувати доволі масовану атаку по столиці із застосуванням великої кількості засобів ураження.
Кількість можливих залпів може перевищувати 45 балістичних ракет («Іскандер-М», «Циркон», С-400). Наразі стратегічна авіація рф споряджена кількістю до 35 КР Х-101, і цілком можливо, що Ту-95МС будуть ще доспоряджатись. Реактивних дронів є багато, скільки саме можуть застосувати — невідомо.
Дуже серйозно подбайте про свою безпеку під час майбутньої атаки, будь ласка.
Бажаю тихої ночі. На зв´язку 🫡
Те, що писав вчора:
Бажаю тихої ночі. На зв´язку 🫡
Поросенка• вчера в 23:15
Ответ дляНеГолосую
Бʼють лише точково Київ, Одеса…
Яка цьому причина? І чого чекати далі?
Бʼють лише точково Київ, Одеса…
Яка цьому причина? І чого чекати далі?
Тотальної глибокої ж.пи.
Зима близько.