Не боюся осуду• 2 часа назад
Який колір ваших очей? Опитування
Зробіть вибір:
вже голосів:
Карій
Зелений
Болотний
Янтарний
Сірий
Блакитний
Синій
Чорний
Змішаний
Секретница• 2 часа назад
Большие срачи, чем срачи о густых волосах, только срачи о зелёных глазах
Советчицы любят отрицать у других что первое, что второе
Советничаю тут• 2 часа назад
У мами зелені очі, у батька сірі, у мене чомусь блакитні. А я хотіла як у мами.
Не боюся осуду
• 2 часа назад
Ответ дляВідповів всім
В ясный день серые, в дождь- синие
Я коли вип´ю, взагалі червоними стають
Маруська Му• 2 часа назад
В мене і обох моїх дітей зелені при чому в сина (22 роки), коли злиться, то аж лячно який чисто зелений колір. В моїх батьків і прабатьків в усіх сірий. В чоловіка карі. Фіг знає звідки ця зелень взялася.
Планшетница• 2 часа назад
Ответ дляНе боюся осуду
Я коли вип´ю, взагалі червоними стають
У меня их сегодня вообще не видно,я даже и не пила, обидно))
В курсі діла• 2 часа назад
Ответ дляКучМала
На сонці взагалі яскраво-блакитні, всі думають лінзи
Ого какие. Icy
ШаленаГруша• 1 час назад
Ответ дляСекретница
Мне кажется топ этого рейтинга - это фигура песочные часы. Если кто то напишет что у него такая, будут спорить, доказывать, опровергать
Кудесница_с_пургеном• 1 час назад
Какой-то серый. На солнце ближе к голубому, в тени вроде больше к зеленому. Но основной мне кажется серый
Советничаю тут• 1 час назад
Ответ дляКудесница_с_пургеном
У Вас ніби складний колір, основний сірий і зелений обідок навколо зіниці.
Шалена невинність• 1 час назад
Ответ дляСоветничаю тут
У моєї дитини також🙂 у мене зелені, у чоловіка карі, а у дитини - сіро-годубі, точно як в мого діда були
Відповів всім• 1 час назад
Ответ дляНе боюся осуду
Я коли вип´ю, взагалі червоними стають
Блин хорошо, шо я не пью 🤣
Відповів всім• 1 час назад
Ответ дляШаленаГруша
У меня яблоко
Печальки.нет• 1 час назад
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Диво яке) певно, всі 2% людей на планеті відмітились
Так і є, в якій ще країні зеленоокі, як не в нас?
ПриснитсяЖЕ• 58 минут назад
Ничего не знаю, у меня зелёные: в зависимости от освещения и одежды от светло зелёного (кошачьи, собственно за что в школе меня называли Киса), до темного, насыщенного