Невгамовна• сегодня в 00:04
Как повлиять на соседей, которые с мусорки домой носят, вонь на весь подьезд
Невгамовна
• сегодня в 00:09
Ответ дляСвятатабожа
Может пожарных позвать, чтобы оштрафовали?
У них нет пожара, газ и свет и воду им выключили за долги
Love_Love_Love_• сегодня в 00:11
Ніяк нажаль, тільки нормально просити, але там швидше за все діагноз
Тепличная• сегодня в 02:08
У нас такі були в сусідніх будинках
Нічого не допомогло. Прибирали в них примусово, вони повторно зас*рались з мусорки. В під´їзді було повно тарганів та мишей. Поки людина була жива, доти сусіди страждали.