Злюсь до кипіння• Изменено 1 час назад

Мой сын после купания кричит как резаный говорит, что болит пенис. 6 лет

Блин не знаю, что делать....и ночь уже.
Намазюкана нішою• 1 час назад
Ромашка есть?

автор Злюсь до кипіння • 1 час назад
Ответ дляНамазюкана нішою
Ромашка есть?
Нету(
Намазюкана нішою• 1 час назад
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Нету(
Марганец?
автор Злюсь до кипіння • 1 час назад
Ответ дляНамазюкана нішою
Марганец?
Нету(
Гидроусилитель руля• 1 час назад
Яички на месте? Опущены? Я серьезно
автор Злюсь до кипіння • 1 час назад
Ответ дляГидроусилитель руля
Яички на месте? Опущены? Я серьезно
Ну в 3 года проверял педиатр. Да
Намазюкана нішою• 1 час назад
Не напух?
автор Злюсь до кипіння • 1 час назад
Ответ дляНамазюкана нішою
Не напух?
Нет
Гидроусилитель руля• 1 час назад
Основные симптомы перекрута яичка — это резкая внезапная боль в мошонке, сильный отек и изменение положения органа. Это опасное состояние, когда перекрывается приток крови, поэтому нужно срочно вызвать скорую помощь или ехать в больницу.

Кукусик• 1 час назад
Можливо сильно відкрив і травмував. Спробуйте подивитись навколо голівки запалення, трєщіна…
автор Злюсь до кипіння • 1 час назад
Ответ дляКукусик
Наче не кричит вже . Не знаю, пищав як різаний
автор Злюсь до кипіння • 1 час назад
Ответ дляКукусик
Я боюсь дивитись, бо не кричить , то й хорошо. А якщо тріщина? Що робити?
интайм_не_предлагать• 1 час назад
Я пам´ятаю, що в дитинстві мені було неприємно від мила, але я жінка.
Кукусик• 1 час назад
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Написала це з власного досвіду. Моєму сину 5. В якийсь момент помітила що з одного боку до низу головки як би кожа приросла, тобто пеніс відкривався, але кожа там була як продовження. Уролог сказав під час купань щодня відтягувати (це боляче) і відповідно там була трєщінка і потім все розійшлось.

Я б на вашому місці оглянула і переконалась що з яєчками все ок, бо з ними якщо не дай Боже що - затягувати не можна, як вище писали. Ну і сам пеніс, раптом інфекція і від потрапляння води він відчув біль
Забрызжу ядом• 1 час назад
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Левомеколь, Бепантен.. что-то антисептическое есть? Обработать.
Файна дівка• 1 час назад
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Содовый раствор тёплый некрепкмй и подержать
Файна дівка• 1 час назад
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Да и у меня мыло щипалось
Файна дівка• 1 час назад
Визуально нормально всё с писюном?
автор Злюсь до кипіння • 54 минуты назад
Ответ дляФайна дівка
Визуально нормально всё с писюном?
Засинає, то я і не знаю. Боюсь дивитись

автор Злюсь до кипіння • 51 минуту назад
Ответ дляГидроусилитель руля
Зараз засинає. Але ж аазав що саме пеніс болів, а не яєчки. Чи може дитина іине розбиииєьься що саме болтть