ГЛЮкоза• 31 июля в 22:30
Ніколи не кажи ніколи… чи зраджує мені чоловік?
Попрошу того, тобто ту дівчину, яка бачить, скажіть, будь ласка, чи зраджує мені чоловік, останні півтора місяці в мене таке відчуття…. І взагалі що буде далі у нас.
Дуже дякую. Вибачте, важко (((
ГЛЮкоза
• 31 июля в 23:13
Ответ дляОдні думки
Нет, не вы одна виновата
Якщо я його зараз відпущу, чи буде це краще для його життя? Вибачте за додаткові питання.
Одні думки• 31 июля в 23:17
Ответ дляГЛЮкоза
Нет.не будет
ГЛЮкоза
• 31 июля в 23:21
Ответ дляОдні думки
Нет.не будет
Він прекрасний чоловік та батько. Я б хотіла, щоб він був щасливий
Як ухурделю• 31 июля в 23:23
Что вы будете делать с полученной информацией?
Ну изменяет он вам. А дальше?
Собой лучше займитесь
Ну изменяет он вам. А дальше?
Собой лучше займитесь
ГЛЮкоза
• 31 июля в 23:23
Ответ дляSo_so
В моем мировоззрении юный возраст оправдание многих нюансов.
Ооо, а я подумала навпаки така стара та наївна ;)
Мона_Лиса• 31 июля в 23:37
Ответ длябифидобактерияЖоржик
ну проследите за мужиком и узнаете
Мона_Лиса• 31 июля в 23:37
Ответ дляГЛЮкоза
12.05.1985 Людмила 30.05.1979 Сергій
Куда ему изменять- старенький уже ?
Не боюся осуду• 31 июля в 23:42
Автор, не так нужно. Обратитесь к хорарному астрологу. Там точно скажет. На таро на таких сайтах могут ошибаться.
ГЛЮкоза
• 31 июля в 23:58
Ответ дляSo_so
Та я начебто достатньо сучасна і старожил на порадниці, тем багато читала.
Але, блін, як правило не думаєш, що з тобою теж таке станеться. Принаймні, цього точно не хочеш
Мона Лиза• 2 часа назад
Ответ дляОдні думки
Физически скорее всего - нет, этого не вижу
дьявол-искушение, точно есть флирт с обеих сторон, он балансирует
Она - яркая, общительная, с сильной энергетикой.
Если в этих вопросах выпадает Дьявол-это всегда безудержный секс и измена 100%
Котомафия• 48 минут назад
Ответ дляГЛЮкоза
12.05.1985 Людмила 30.05.1979 Сергій
Близнюки майже завжди зраджують,кажу як близнюк
Котомафия• 46 минут назад
Ответ дляГЛЮкоза
Я скажу, що дочці колись по нумерології тут дуже чудово написала дівчина. Це було років 8 тому і вона сказала, що їй підійде професія повʼязана з творчістю такі як журналістика, ведуча. Ось їй 15 років іі вона хоче поступати на акторське мистецтво. Чому не вірити?
Це просто співпадіння
Котомафия• 42 минуты назад
Ответ дляdf364tye3
все , физически здоровые ,,,
имеющие хоть какие то свободные деньги ,,,
изменяют ,,,
Навіть якщо фізично не здоровий,але є гроші то зрадити можна теж