ЛолитаНеРазлита• вчера в 19:34

Дівчата поділитися Лайф хаком як купити ті білети в УЗ

Буду щиро вдячна
Конфиденциальность• вчера в 19:34
Я покупаю за сутки до отправления
Всегда есть билеты

parele• вчера в 19:35
Автовикуп.
Яйцеголовая• вчера в 19:37
Ответ дляКонфиденциальность
Я покупаю за сутки до отправления
Всегда есть билеты
аналогічно
правда не завжди ті місця, які хочеться, але за добу до відправлення хоч один білет завжди знаходиться
Помилуйте мадам• вчера в 19:36
Ответ дляКонфиденциальность
Я покупаю за сутки до отправления
Всегда есть билеты
Но все верхние
Конфиденциальность• вчера в 19:37
Ответ дляПомилуйте мадам
Но все верхние
Разные,в основном брала нижние, но я и не инвалид, мне все равно
Помилуйте мадам• вчера в 19:39
Ответ дляКонфиденциальность
Я сейчас мониторю билеты, нижние очень редко остаются
Шумелка Мышь• вчера в 19:41
А в кассах на вокзале продаются билеты?
Тумба-юмба• вчера в 19:41
По Україні чи за кордон?
Чекаю завтра• вчера в 19:43
Ставьте автовыкуп

барабанщица• вчера в 19:47
Как начинается продажа можно купить.
автор ЛолитаНеРазлита • вчера в 19:48
Ответ дляКонфиденциальность
Я покупаю за сутки до отправления
Всегда есть билеты
Мені треба Мукачево ((( навряд будуть
Ще й з Чернігова, на крайній випадок Київ
автор ЛолитаНеРазлита • вчера в 19:49
Ответ дляЧекаю завтра
Ставьте автовыкуп
А як його поставити , в мене такий інтерфейс
Говорю відверто• вчера в 20:11
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Мені треба Мукачево ((( навряд будуть
О, я вчера 40 минут мучалась. Начала, как только открыли продажу. Потом плюнула и поставила автовыкуп. Получилось.
Говорю відверто• вчера в 20:13
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Автовыкуп можно включить, только когда откроется продажа. Выбирайте нужный поезд и дату, потом найдете там.
Чекаю завтра• вчера в 20:28
Ответ дляЛолитаНеРазлита
1. Скачайте себе приложение УЗД.
2. За 20 дней открывается возможность купить билеты.
Находите нужную дату, поезд и ставите автовыкуп. Там не сложно все.
автор ЛолитаНеРазлита • вчера в 20:31
Ответ дляЧекаю завтра
1. Скачайте себе приложение УЗД.
Дяка
Знаю бакси• вчера в 21:36
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Мені треба Мукачево ((( навряд будуть
Я Київ-Ужгород ловила кілька тижнів - не зловила (але мені треба було ціле купе разом, то це складніше), то взяла Київ-Мукачево. Один квиток - взагалі не проблема, завжди автовикуп піймає вам. Плюс можна дивитися на станції далі від вашої. Наприклад, до Львова може не бути квитків, а до Стрия чи Ходорова - є, купую туди, а виходжу у Львові. Автовикуп дуже зручна штука, обов´язково вам пощастить
Вельми шановна• вчера в 21:55
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Мені треба Мукачево ((( навряд будуть
Вчора взяла з Києва в Мукачево без проблем. В 8:00 відкривають продаж, заходите в додаток і берете. Тільки завчасно додайте в профілі пасажирів і прив´яжіть картку, бо коли відкривають продаж додаток довго думає, в мене хвилин 10 оформлювались квитки. І не обирайте місця на початку вагону, бо буде довго думати, а потім виявиться що хтось ці місця вже забронював і все спочатку починати