Мизимец• вчера в 20:48

Перевірка на кордоні військовозобов´язаних жінок

Вітаю! Дівчата, цікавить досвід військовозобов´язаних жінок, у яких НЕ оновлені дані, і хто недавно був за кордоном: чи нічого не змінилося, не перевіряють зараз, чи оновлені дані? Буду вдячна за змістовні відповіді)
Коленная ложечка• вчера в 20:49
Женщин вообще не проверяют на воинский учет

Где тут 0?• вчера в 20:49
Давно пора добавить вас в р+
ЭмчЭндЭм• вчера в 20:51
Езжу туда-сюда без проблем. Резерв оновлен. Но это не важно, так как это никто не проверяет.
Дама с заначкой• вчера в 20:55
Ничего не проверяют резерв есть
ДеньгиНеСдаю• вчера в 20:55
Так не перевіряють же. Я не виїзд на, мене може перевірити СБУ на предмет виїзду, але не на кордоні, а скоріше постфактум під час перевірки конкретних осіб. Насправді не знаю, як саме вони перевіряють, але перевіряють
Ужгород• вчера в 20:57
Ответ дляГде тут 0?
Давно пора добавить вас в р+
Какого ?
Небоброїдка• вчера в 21:08
Девочки,подскажите,а у кого небольшая задолженность по кредиту есть (20тыс) выпускают без проблем?
автор Мизимец • вчера в 21:12
Ответ дляЭмчЭндЭм
Просто в мене немає резерву і не оновлено. Можливо саме тому у вас все ок, що він у вас є) я просто не знаю, як вони перевіряють, вони ж там щось дивляться в своїх програмах, а що саме невідомо
ЭмчЭндЭм• вчера в 21:22
Ответ дляМизимец
Нічого вони не дивляться. Є лише реєстр забороненим на виїзд з різних причин-робота з держтаємницею кримінальні впровадження та інше. Просто військовозобов´язані жінки ніяких проблем не мають. В мене купа співробітниць їздить без проблем
Встановіть Резерв,чим він вам заважає.

Баррикадница• вчера в 21:41
Ответ дляМизимец
Никак. Свободно проехала туда назад в Болгарию.
Баррикадница• вчера в 21:41
Ответ дляЭмчЭндЭм
Встановіть Резерв,чим він вам заважає.
Штрафом 17 тыс грн
ЭмчЭндЭм• 2 часа назад
Ответ дляБаррикадница
Штрафом 17 тыс грн
Жінкам його можна успішно оскаржити. Є багато прикладів. Бо ховатись все життя це не вихід.
Баррикадница• 2 часа назад
Ответ дляЭмчЭндЭм
Спасибо. Мне скоро идти. Боюсь этого штрафа. По сути это почти три мои зарплаты.