Попихтю та й годі• 2 часа назад
Волканов.Хто був на концерті? син хоче зі мною..
Слухаємо Волканова іноді коли їдемо в авто. Тут афіша в нашому місті, я говорю своїм що мабуть піду на його еонцерт і тут син(9 років): і я б хотів піти на концерт. Говорю що це триватиме 1,5 години, все одно хоче. Ніколи з дітьми не ходила. Це нормально взяти його з собою? Пропустять його зі мною? Квиток також на нього купувати? Підкажіть будь ласка. І взагалі чи варто йти на Волканова? Вам сподобався його концерт? І брали б ви дитину з собою?
Можна декілька варіантів обрати
Зробіть вибір:
вже голосів:
Була, сподобався
Не сподобався
Ще не була
Сина брати
Сина не брати
Попихтю та й годі
• 2 часа назад
Ответ дляПіу!Піу!
Парень звезду словил. Какой то выпендрежный
Ви були на концерті? Не сподобалось?
Попихтю та й годі
• 2 часа назад
Ответ дляМао_Мяо
Это тот,который про жигули с мерседесом пел?
Так, саме через цю пісню син і хоче піти
Коко На Страже• 2 часа назад
Я в жизни бы не пошла на его концерт. А соседка тащится. Правда, она немножко странная.
Мао_Мяо• 2 часа назад
Ответ дляПопихтю та й годі
То возьмите его с собой на концерт.Зачем вам мнение других?
Попихтю та й годі
• 2 часа назад
Ответ дляМао_Мяо
Його пропустять? Ніколи не брала дітей з собою
Піу!Піу!• 2 часа назад
Ответ дляПопихтю та й годі
Ви були на концерті? Не сподобалось?
Та зачем мне концерт, чтобы понимать. Я видела видео с концерта как он разговаривал со своими зрителями и одним ребенком.
Мао_Мяо• 2 часа назад
Ответ дляПопихтю та й годі
Не подскажу.А что такого на этом концерте?Обычная попса.
Барабан для дорослих• 2 часа назад
Ответ дляМао_Мяо
херня
постою_послушаю• 24 минуты назад
Ответ дляПопихтю та й годі
Пишет гугл, что возрастных ограничений нет, пропустят, конечно
Наушники на всякий случай возьмите с собой, дети на концертах обычно в наушниках
Паспортний стіл• 17 минут назад
Ответ дляпостою_послушаю
А зачем тогда идти, если в наушниках?🙃 Смысл тогда?
постою_послушаю• 11 минут назад
Ответ дляПаспортний стіл
На концерте очень громко для детских ушей, наушники немного приглушают звук.
Я тоже иногда надеваю пока выступают группы разогрева, а любимую группу уже слушаю на полную мощность