Мадам Тю-лю-лю• 07 августа в 03:12
Чи існують стосунки на відстані?
Привіт усім. Потрібна порада зі сторони, бо голова вже просто кипить і я не знаю, що робити.Ситуація така: ми з хлопцем цього року вступаємо в університети. Він хотів в одне місце, але його мама фактично заставила подати документи у Вінницю (у торговельно-економічний), і він туди пройшов на бюджет. Втрачати бюджетне місце зараз ніхто не хоче, тому він точно їде вчитися туди.Але моя мрія — це Чернівецький національний університет (ЧНУ), я дуже хочу на менеджмент саме туди, в Чернівці. Наштовхнулася на жорстку дилему. Я дуже люблю свого хлопця і шалено боюся, що якщо ми роз´їдемося по різних містах, то стосункам кінець, відстань усе зруйнує. З іншого боку — їхати за ним у Вінницю просто «хвостиком» і відмовлятися від університету своєї мрії мені теж капець як боляче. Боюся, що потім буду приховано ображатися і на нього, і на його маму за те, що зламала свої плани.Найгірше, що ми з хлопцем за це нормально взагалі ніяк не говорили. Я просто ніяк не можу наважитись сісти з ним і все обговорити, дуже страшно. Він мене якось один раз про це спитав, але я від стресу вже навіть не пам´ятаю, що йому тоді відповіла. І все, ми цю тему більше взагалі не піднімали, ніби нічого не відбувається, хоча час підтискає.Підкажіть, будь ласка, хто проходив через таке в студентські роки? Як наважитися на цю розмову і з чого її почати? Чи реально взагалі зберегти кохання на відстані, коли ви обоє першокурсники і довкола нове життя, чи все ж краще поїхати за ним у Вінницю? Дякую за чесні думки.
Заліковий троль• 07 августа в 03:34
Скажу Вам з висоти свого досвіду, що в житті в пріоритеті треба ставити своє незалежне фінансове становище, освіту, навички, так щоб стати фінансово незалежною і могти забезпечити себе сама.
А стосунки, якщо це дійсно Ваша доля, нікуди не дінуться.
Вибирайте завжди СЕБЕ і буде Вам щастя
Love_Love_Love_• 07 августа в 04:06
Ответ дляЗаліковий троль
Вибирайте завжди СЕБЕ і буде Вам щастя
Все вірно написано, іншого вірного варіанту не існує
60 метрів сметани• 07 августа в 04:56
Автор, те, що Вам треба запам´ятати:
1. Ставте свої інтереси першочергово над усіма іншими. Бо Ви у себе одна. І цінувати Вас будуть лише тоді, коли Ви будете себе цінувати.
2. Кохання на відстані формально існує. Вірніше стосунки формально існують. По факту - готуйтесь до того, що, як мінімум, в його ліжку буде інша дівчина й не одна. Якщо Вам таке ок (бо знаю випадки, коли людям так норм. Мене то шокує, але у кожного своя правда), то ок. Якщо ні - забудьте про стосунки на відстані.
Я в дамках• 07 августа в 05:30
Ответ дляИМХОля
Скільки вам років зараз?
Не вже незрозуміло, що по 17-18 років з розповідні
Тролю як можу• 07 августа в 06:00
Мы с мужем полтора года только в ватсапе общались. Так что существуют
Тролю як можу• 07 августа в 06:10
Ответ для60 метрів сметани
Автор, те, що Вам треба запам´ятати:
Для других девушек в постели не обязательно в другой город ехать
Самая СоветЧиваЯ• 07 августа в 06:19
Ну о чем Вы хотите с ним серьёзно поговорить? Поклясться и расписаться кровью в вечной любви.
Свои планы в плане учёбы не меняйте.
Отношений на расстоянии не бывает. Тем более новый этап в жизни, новые интересы, новые знакомства.
Свои планы в плане учёбы не меняйте.
Я_з_Франека• 07 августа в 06:57
Якщо поїдете за ним, потім будете шкодувати. Ви і так, чисто теоретично, можете розійтись, а свою мрію вчитись там де ви хочете, ви втратите. Тому вибір очевидний, обирайте в першу чергу себе, а він себе, а далі будете бачити що з того вийде.
Госпожа_тамагочи• 07 августа в 07:11
Нет , но выбирать нужно себя и свои мечты
И у вас какие -то нездоровые отношения с парнем уже
В курсі діла• 07 августа в 07:13
Все існує. Але все залежить від пари насправді. Я б, на вашому місці, в жодному разі не відмовлялась від Чернівців. Все інше покаже час. Удачі!)
Моська-слон• 07 августа в 07:57
Чего точно не стоит делать так это жертвовать собой. Это скажется и на вас, и на его отношении, мужчины это не ценят, они это считают своей виной даже неосознанно, а это тяготит и в итоге хочется от такого избавиться, от причины этой вины, от вас. Если ваши цели не совпали то значит пути разошлись, это жизнь.
Поговорите просто как есть, больше слушайте его, может у него уже есть какое-то понимание или планы.
если это реально любовь то вы это поймёте. Главное когда любит мужчина, от этого все зависит, женская любовь ответная реактивная. Если он будет инициировать встречи, приезжать, строить планы на будущее, иметь желание поступить к вам туда например или как-то решить вопрос вашей совместной жизни то значит оно того стоит, я имею ввиду потраченное на него время. Если все будет вяло с его стороны, то мысленно прощайтесь и присматривайтесь к новым парням. Из опыта знакомых только так и было. Либо ехали вместе и это было равносильной целью обоих, либо расходились рано или поздно, и жертвы девушки не спасали такие отношения
4,5 роки на відстані. Перші 2 дружба. Шлюб, рік на заручини. На відстані 2 кінця України. Було що згадати, романтично, весело, приїздили один до одного, грали в комп ігри онлайн, переписувались , фліртували і чекали зустрічі 1-3 рази на рік. Але! Все залежить від людей, питання вірності дуже актуальне - часто чоловіки не витримують і пускаються берегів. Ми теж через це пройшли, правда уже після шлюбу. Для справжніх почуттів 5 років окремо з зустрічами насправді зовсім не важко. Нам важко не було. Але це дуже індивідуально. Є люди липучки і невпевнені, ревниві. То у таких зразу пристрасті, сварки на відстані. Ми не сварились , взагалі. Тоді я ще не знала що таке зрада. Не міняйте планів на навчання якщо хочеться вчитись де хочеться!!! Це дуже важливо! Стосунки які не витримають розставання на навчання ( це ж не на все життя) - не витримає і в шлюбі. Життя дає шанс перевірити один одного, і коли життя нас розводить з коханими, завжди знайте, що це для чогось потрібно, на краще. З власного досвіду... хоча теж хлопець хотів щоб я приїхала вчитись до нього, поміняла універ, а я вважала , що ще встигнемо зїхатись і на все свій час. Я не помилилась, не шкодую, що фактично не жили до шлюбу( крім між заручинами). В спільному житті є дуже багато підводних каменів і чим пізніше ( доросліше) людина буде на момент цієї проблеми, тим легше вона розрулить.
ИМХОля• 07 августа в 11:42
Ответ дляЯ в дамках
Ви завжди за всіх лізете відповідати ? Трєвожниця мамкіна мабуть 🤡
На привозе• 07 августа в 19:14
Ахаха
Не існує в довгостроковій перспективі
Питання вирішується одним натисканням
Цокнули і все
Не існує в довгостроковій перспективі
Питання вирішується одним натисканням
Цокнули і все
На привозе• 07 августа в 19:17
Інше питання - людина, з якою ви живете і бачитесь щодня.. ось тут ви маєте дивитись, кого обираєте