Просто красавица• 2 часа назад
Я - патронатна вихователька. Готова відповісти на ваші питання.
Просто красавица
• 2 часа назад
Ответ дляА я женатая
Муж с отсрочкой?
Відстрочка дається, тільки якщо розміщена дитина зі статусом сироти чи позбавленої батьківського піклування, але це не часто буває у патронаті, дітей дають не статусних, а як тільки вони отримують статус, то їм шукають нову постійну родину. Мій чоловік був у ЗСУ, зараз ні, бо втратив здоров´я, без подробиць, тема не про це, і він помічник, помічникам не дають відстрочки, тільки вихователям. Я знаю, що готують поправки до закону про мобілізацію по патронату, але щось довго не рухаються з місця, і відстрочку у деяких громадах дають усім, А у деяких ні.
Просто красавица
• 2 часа назад
Ответ дляПросто болталка
Какие ваши задачи, по факту? Что именно вы делаете?
Догляд, виховання та реабілітація дітей, доглядаєте, як за своїми, лікуєте, ходите до спеціалістів, якщо потрібно наздоганяти однолітків у розвитку чи відновити стабільний психоемоційний стан.
Просто красавица
• 1 час назад
Ответ дляВсіх підсаджую
Сколько деток взяли?
Діти міняються, зараз третя дитина, немовля. Працюємо трохи більше року, одночасно було не більше двох дітей.
Просто болталка• 1 час назад
Ответ дляПросто красавица
А який вік цих дітей у вас? Скільки дітей?
Просто болталка• 1 час назад
Ответ дляПросто красавица
Можно ли спросить в каком вы городе? Что нужно чтоб заниматься тем же что и вы? Какие условия?
Просто красавица
• 1 час назад
Ответ дляПросто болталка
Зараз одна дитина, 3 місяці. Була дівчинка 9 років, жила майже рік, пішла на усиновлення, і хлопчик 3 роки, 3 місяці жив, його повернули мамі.
Просто красавица
• 1 час назад
Ответ дляПросто болталка
Місто не скажу, бо патронатних родин у нас всього кілька. Мати умови, зокрема, окрему простору кімнату для дітей, пройти відповідні курси.
Щас ухожу• 1 час назад
Ответ дляПросто красавица
Это хорошо оплачивается ? Или вы из любви к искусству?
Просто болталка• 1 час назад
Ответ дляПросто красавица
У якому стані, емоційному, ці діти, на ваш погляд? Якшо у загальному сенсі питати. Як вони себе почувають? емоційно
Просто болталка• 1 час назад
Ответ дляПросто красавица
Тобто умови відносно нескладні , і головне з них - відповідна жилплоща для дитини?
Просто красавица
• 1 час назад
Ответ дляЩас ухожу
З якої цифри починаєть ’хорошо’? В зовитклт отримує 3 мінімалки, помічник, якщо одна дитина, 5200, 100 годин, якщо більше - мінімалка. Без відрахування податку. Вихователю йде стаж, помічнику - ні.
Просто красавица
• 1 час назад
Ответ дляПросто болталка
Легше судити по старшій дівчинці, дуже нервова, нікому не довіряє, але надзвичайно адаптивна, знає,як сподобатися, читає дорослих. Хлопчик з відставанням у розвитку, але легко вчиться всьому, просто занедбаний, травмований, постійно згадує, як удома билися, боїться різких звуків, самозахитується і так далі. Приходять голодні, кілька місяців іде, щоб наїлися і заспокоїлись. Зараз дитина маленька, вага нормальна, вона ще не встигла якось постраждати.
Просто красавица
• 1 час назад
Ответ дляПросто болталка
Ще медогляд пройти, але поза цими умовами служби з вами спілкуються, дивляться, хто ви і що ви.
Мішечок щастя• 1 час назад
Автор, а как вам морально? Вы же привязываетесь к детям. А какие-то раздражают, но на своих хоть можно голос повысить, а тут нельзя. Как тогда? У вас свои есть?
Голубка миру• 1 час назад
Ответ дляПросто красавица
Сколько вам платят зарплату? Я сама думаю перейти в патронат с опеки
Просто болталка• 1 час назад
Ответ дляПросто красавица
Дякую вам, просто як людина людині хочеться сказати, за те що маєте велике сердце піклуватися про таких діток. Я не уявляю який це труд душі бути поруч з ними і допомагати. Мені також хочеться допомогти комусь, дякую що створили цю тему, це для мене поштовх.
Голубка миру• 1 час назад
Ответ дляПросто болталка
Условия чень простые, стать патронатными воспитателями, как и опекунами, ДДСТ очень просто на самом деле
Голубка миру• 1 час назад
Ответ дляПросто красавица
Это 25800 - ваша зарплата, 5200 - помощнику+ 8 тыс на ребенка?
Голубка миру• 1 час назад
Ответ дляМішечок щастя
Не ко всем привязываешься. А если привязался - можно усыновить. Я как опекун, если говорить честно, не привязалась ни к кому и готова была их отдавать под усыновление
Голубка миру• 1 час назад
Ответ дляМішечок щастя
А почему нельзя голос повысить на чужих?
Наверняка• 1 час назад
Ответ дляГолубка миру
Я опекун тоже могу ответить на вопросы😂
И да, муж с отсрочкой
і що в цьому смішного
Просто красавица
• 1 час назад
Ответ дляГолубка миру
Так. На дитину до 6 років 7 тисяч. Якщо дитина до року або з інвалідністю - 10% до зарплатні вихователя. Насправді, доводиться від свої зарплатні відділяти, бо діти потребують лікування, у двох попередніх діток були проблеми з зубами, з травленням і т.д, і т.п. Малюк теж потребує витрат на хорошу суміш і памперси, а скільки ще всього йому треба. Але є прагматичніші вихователі, ніж я, вони вкладаються.
Голубка миру• 1 час назад
Ответ дляНаверняка
і що в цьому смішного
Мне смешно. Кого это интересует и у кого есть вопросы -идут в соцслужбу и там уже обо всем узнают