Морковна• вчера в 09:00

Посоветуйте хорошую маску для волос

У меня волосы как солома. Что поможет восстановить их?
_Alekssandra_• вчера в 09:08
После мелирования или после чего?
Чем сейчас пользуетесь?

Аноним_1859• вчера в 09:18
Послухаю.
Невидимка Майя• вчера в 10:06
Любая с аргановым маслом. Хорошо увлажняет
Брехушечка• вчера в 10:11
Davroe rebuilder ( бордова баночка з помпою), користуватись раз на тиждень.
Уси Пуси• вчера в 12:43
в мене фарбоване волосся,саме по собі пористе, й ще пересушене після літа,сонця. Після цієї маски(також,шампунь ,масло в наборі купляла),мені сподобався вигляд волосся. Гладеньке,приємне. Давно вже на цю ТМ дивилася.,часто тут радять. Масло має специфічний аромат ’ чоловічого недорого гелю для душу’.(не дуже ок)Але я взяла дуууже дешево набір по акції на нотіно,то норм.